Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek jó a testsúlyom a...

Szerintetek jó a testsúlyom a koromhoz és magasságomhoz képest?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok, 167-168cm. 70-71kg. Széles a csípőm a suliba csúfolnak e-miatt. de nem látszik meg rajtam hogy 70-71kg lennék. Megfelel ez a testsúlyom a magasságomhoz és a koromhoz? Ha nem milyen fogyókúrát ajánlatok ? 12/L

2013. okt. 2. 18:39
 1/7 anonim válasza:
12 évesen nem szabad fogyózni!!
2013. okt. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De félek, hogy nem érek így el semmit.. és a fiúk körében sem. mondjuk megjósolták, hogy sikerem lesz a fiúk körében.. meg vannak olyanok akiknek tetszem..

:c

2013. okt. 2. 19:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen én is husisabb voltam kicsit, anyukám rögtön észrevette és elkezdett salátákat adni köretnek, ennyi elég is volt, meg aztán nőttem is, 16-17 évesen 55 kiló körül voltam mindenféle fogyókúra nélkül. Szerintem te is szólhatnál otthon, hogy szeretnél egy kicsit egészségesebben étkezni.
2013. okt. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jaja, az egészségesebb étkezés sosem árt :) A cukrot, kenyeret is csökkentheted, de ne csinálj semmi extrém dolgot, sem most, sem idősebben :) (Bár relatív, mi az extrém.)

Lehet rajtad pár kiló felesleg, de nem annyira vészes, hogy ne tetsszél a fiúknak (jó, egyeseknek nem fogsz, de ezzel a vékonyak is így vannak). S ahogy írták, ha még nősz, kvázi magától megváltozhat az alakod. A suli csúfolódói éretlenek és nagyon alacsonyan van az ingerküszöbük, ez sajna ilyen, a felnőttek sem sokkal jobbak. Nekem szóltak már be azért, mert mosolyogtam az utcán egy szép napsütéses napon vagy bakancs volt a lábamon. Ha zavar az alakod, az Magad miatt legyen. Tudom, könnyű mondani, nem könnyű a csúfolódókkal, engem is csúfoltak, s azt se tudtam, miért. Magas fokra fejlesztettem a figyelmen kívül hagyást, de azért zavart. Hogy nem tudnak az emberek saját magukkal foglalkozni...? Részvétem, de főleg feléjük, Te bölcsebb és empatikusabb vagy náluk, nem? :) Lehet, hogy bizonytalanok önmagukban s muszáj hibát találniuk másokban, hogy jobban érezzék magukat. De ha csak a személyiségükben van ez a bunkóskodás, az is rossz. Szerencsétlenek.

2013. okt. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az aranyos válaszokat :) Kaptam valamennyi önbizalmat :) elvégre senki nem tökéletes.. és pont a tőlem jóval súlyosabbak és csúnyábbak :) eddig mindenki csak megdicsért, hogy szép vagyok meg ilyenek. de ez a néhány hülye már bocsánat elvette a bizalmam :) köszönöm szépen a válaszokat :)
2013. okt. 2. 19:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Számomra furcsa, hogy 12 évesen ennyi vagy. Én jelenleg 18 éves 168 cm és 66 kiló vagyok. Furcsa, mert pont a napokban néztem meg a videót, ami még hat éve készült rólam, de biztos nem voltam 71 kiló. Felháborítónak tartom, hogy a súlyod miatt csúfolnak, semmi esetre sem szabad felvenned, és nem szabad hagynod, hogy megkeserítse az életed. Én nyár vége óta fogyózom, 73-ról indultam, de akkor sem néztem ki nagyon rosszul, páromnak úgy is nagyon tetszettem. :) Szóval szerintem bőven elég, ha egy kis odafigyeléssel leadsz 5 kilót. :)
2013. okt. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2013. okt. 3. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!