Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék kitörni a közel...

Hogyan tudnék kitörni a közel 3 éve tartó ördögi körből?

Figyelt kérdés
Normálisan táplálkozom (szénhidrát csak zöldségből, sok fehérje, közepes mennyiségű zsír), hetente 4-5x sportolok min. 30 percet. Nem csalok a diétában, nagyon szigorú vagyok. Egész a menstruáció előtti hétig. Akkor megvadulok, és evési kényszerem van kb. 3 napig. Néha lecsúszik kis süti, van, mikor 1-2 kg gyümölcs, de néha 25 dkg téliszalámi. Az életem úgy néz ki, h diétázok, és már épp leadnám azt a 3 kg-ot, ami feleslegben van rajtam, akkor elkezdek vizesedni, majd zabálni. Mire megjön, megint diétázok, és a következő havimig leadom a felesleget, megint hízás...Megőrülök. Tipp?

2013. okt. 5. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:

A falásroham a PMS része. Szedj a premenstruációs szindróma tünetei ellen vitamint!

Az a puffadáson, vízvisszatartáson is segít(het).

2013. okt. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez mikrotápanyag-hiányra utal.

Eszel elegendő vitamint, ásványi anyagot, nyomelemet, esszenciális zsírsavakat (omega3) és esszenciális aminosavakat?

Vitaminoknál nem a WHO által ajánlott mennyiséget kell nézni, mert az csak a túlélésre elég, nem az egészséges élethez.

Mindenképp sportolói vitaminokat és kiegészítőket kéne szedned, ár/érték arányban azok a legjobbak, kb. havi 3-5 ezer Ft-ból vannak meg a szükséges kiegészítők.

2013. okt. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Rengeteg zöldséget eszem, és szedek C-vitamint, Ca-Mg-ot, D-vitamint. Most kezdtem el a B6-ot.

Megnézem az ajánlott vitaminokat.

2013. okt. 6. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!