Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kuzdes az anorexia ellen, hogyan?

Kuzdes az anorexia ellen, hogyan?

Figyelt kérdés
,, nagyon Szépen megkérek valakit hogy segítsen,,,, lehetőleg aki járt ilyen helyzetben vagy tudja,át tudja érezni mitől beszélek,,,,,, egy 15 eves LAny vagyok.,,, júniusban meg 65 kiló voltam,,,aztán egyre sovanyabb,, mind ezt koplalassal elérve,,,,!!!! Egyszerűen nem tudtam leállni,, szólni senkinek se szóltam!!!! mar nem bírom,,!!!! Szenvedés az egész!!!!!! Most 55 kiló

2013. okt. 5. 23:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Pszichológus.
2013. okt. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy? Abból lehet megállapítani, hogy mennyi ez az 55 kiló. Mert az önmagában nem tűnik sem soknak, sem is kevésnek.
2013. okt. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
170cm
2013. okt. 6. 14:42
 4/9 A kérdező kommentje:
(Azert írok ide mert soha sem szerettem erről beszélni senkivel az életben es nem is fogok!!!! ))))
2013. okt. 6. 14:50
 5/9 anonim ***** válasza:
170 cm az 55 kiló teljesen normális! Nem kell ennél se több, se kevesebb lenned!
2013. okt. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
* 170 cm--hez
2013. okt. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De épp ez az hogy nem akarom ezt hallani :"normális"!!!!!! :()((
2013. okt. 6. 19:39
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tényleg pszichológus kell, ha nem értesz egyet azzal, hogy az 55 kiló neked normális!
2013. okt. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Volt-anorexiás vagyok!


Milyen magas vagy?:) mert a 65 kiló pl 165-170 centihez jó!

Viszont ehhez a magassághoz az 55 kevés.


Kérlek szépen keress valamit az életben amibe fogódzkodni tudsz,ami tűzbe hoz,ami éltet.Lehet ez egy régen elfeledett tevékenység is.


Amíg nem kezded el magad megvalósítani,addig nehéz lesz a dolgod.


Ne csüggedj,akarsz változni,igaz? IGAZ :)


Ne az evés és az alakod legyen a központ:)


Ennyi a szabály .


És szánj magadra időt.


Annyit egyél amennyi jólesik,hallgass a szervezeted apró jelzéseire ,és ha érzed a bűntudatot,mondd ezt magadnak: na és? :)


Nem egy test vagy.


Egy csodás lélek vagy:)


S ha valaki a kinézeted miatt ítélne meg,az az ember annyit se ér,hogy a nevét a szádra vedd.


Hajrá! :) Erős vagy! Ügyes vagy! S én szurkolok neked nagyon:)

2013. okt. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!