Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek hány kiló a...

Szerintetek hány kiló a különbség a 2 kép között?

Figyelt kérdés
[link]
2013. okt. 6. 13:30
1 2 3
 21/25 nagyéletküzdő válasza:
100%
21kg
2013. okt. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Csodalkozom, hogy mindenki szinte 20 kg korulinek tippelte a kulonbseget. Az idei kepen 63 kg voltam, a tavalyin pedig 90. Semmi kulonlegeset nem csinaltam, csak kerulom a lisztes dolgokat (neha azert eszem rozskenyeret reggelire, tesztat pedig 1-2 hetente 1x), mellette figyeltem arra, hogy mennyit szedek (regen nagyon nagy adagokat szedtem). Semmi cukros lotyi, csoki, chips es tarsai, helyette: biziklizes, futas, lovaglas, uszas (mikor melyik).
2013. okt. 9. 06:29
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Húú, na ez gyönyörű, gratulálok! :)
2013. okt. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
De én azt nemértem, hogy miért nincs semmi löttyedt bőr, mert végülis elég sok kilóról van szó, én csak 12 kg-t fogytam de a combom picit így is lóg, szóval nem feszes. Te tornáztál mellé, valami sport??
2013. okt. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Igen, tornaztam is es a mostani kep mellett szol, hogy pont elotte kentem be magam napolajjal, ezert szepen csillog a borom. Egyebkent, mint az latszik is, a karom a gyenge pontom... Sajnos meg mindig eleg vastag, hiaba csinalok vele barmit+ ugyan nem log a borom, viszont van a derekamon, a belso combomon es a karomon stria (meg a hizastol alakult ki, de nem mulik el, csak halvanyult...)
2013. okt. 9. 19:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!