Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit kellene ennem?

Mit kellene ennem?

Figyelt kérdés

Láttam a híradóban hogy egy 250 kg-os emberre csak úgy jöttek fel a kilók, pedig nem sokat evet..stb. Norbi látogatta meg, és adott neki tanácsokat.

Azért írom ezt le, mert magamra ismertem. Hiába számoltam kalóriát, már drasztikusan keveset is ettem ( 4-500 kcal), nem fogytam. De ebben a hírben magamra ismertem. Azt mondták, hogy a vércukorszintünknek kell megfelelőnek lennie ahhoz, hogy a mozgásunk eredményes legyen a fogyás terén. Meg szeretném próbálni! Amióta elmentem az általános iskolából, csak szaladnak a kilók. Jó tudom, nem sok az az 57 kiló, külső szemmel nézve, de az, hogy 2 hónap alatt mentem fel ennyire 53-ról, zavar, előtte pedig 50-ről 53-ra ilyen gyorsan, pedig mozogtam, futottam minden másnap, + zöldségek, barna kenyér, néha ( hetente egyszer csoki, hogy ne zuhanjak vissza) , és mégsem... inkább csak híztam. Nagyon rosszul érzem magam a bőrömben. 160 cm vagyok. És már közeledek az 58 kilóhoz...:/ Pedig ma is szőlőt, egy kis húst, meg egy túrórudit ettem. Nagyon elegem van már magamból, már az öngyilkosság is megfordult bennem. Ha nem állítom meg ezt a folyamatot, nem tudom mi lesz!!!

A kérdésem az, hogy mit kellene ennem ennek a tervnek megfelelően, hogy alacsony legyen a vércukorszintem? ( nem értek hozzá sajnos) Kérlek segítsetek! Ha ezek az ételek mellé mozgok, már mennie kell!

Köszönöm a segítséget előre is!



2013. okt. 6. 19:39
 1/3 anonim válasza:
alacsony glikémiás indexű ételeket kell enni. google a barátod találsz rola sok infot és táblázatot h mik ezek az ételek. ez a súly még nem vészes nem kell így kiakadni. mennyire vagy izmos? az nehezebb mint a zsír...amugysem a mérleget kell naponta nézegetni hanem a centiket és a tükröt. normális kajákat egyél ne ilyen túrórudikat...mellesleg ha éhezteted magad az ugyanugy hizlal mert raktároz a szervezeted. teljeskiörlésü gabonát fogyassz, sok zöldséget és fehér hust, halat, tojást, turot estére ne egyél szénhidrátot. ja és könyörgöm egyél 6 után!!!! baromság aki nem eszik, ugyanugy éheztetés. alvás előtt 2-3 órával mehet fehérje + zöldség. ha meg öngyilkosságra gondolsz emiatt akkor szolj a szüleidnek hogy kéne egy nagy büdös pofon de azonnal. amugymeg fel a fejjel, meg lehet ezt csinlni normálisan is. gondolom tizenéves vagy ezért veszed ilyen tragikusnak. ha igy sem megy akkor esetleg vizsgáltasd ki magad pajzsmirigyre de nemhiszem hogy az a bibi.
2013. okt. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Hány éves vagy? Lány vagy fiú?

Csak azért írom, mert hormonális változások is okozhatnak ilyen ugrásszerű, de nem kóros súlynövekedést. Én 17 éves voltam, amikor gyakorlatilag egyik pillanatról a másikra (2-3 hónap alatt) 57-ről 63 kg lettem (172 cm-hez). Ezt - kisebb kilengésekkel - azóta tartom, szerintem nincs ezzel gond, nem lehetünk mindig ugyanannyi kilók mint 14 évesen.

29N

2013. okt. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

16 éves vagyok, igaz a 17 küszöbén.

Amúgy izmos vagyok, sportolni is szoktam, de a hasam és a combom körül vagyok "elhízva", ami nagyon meghatározza a negatív önképemet sajnos. Igen, valószínűleg a kamaszkori megugrásról van szó, csakhogy nem tudom abbahagyni. Két hónapja még 54 voltam... És már akkor is ki voltam akadva.

Utána nézek ezeknek az alacsony glikémiás indexű ételeknek. Amúgy nagyon hálás vagyok a válaszokért, jó volt őket olvasni. A szüleimnek meg nem beszélek erről, mert ha ilyeneket mondok nekik csak azt hiszik h azt akarom h rám figyeljenek, meg h önző vagyok, pedig nem így van, komolyan gondolom...:/

Köszi mégegyszer! :)

2013. okt. 8. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!