Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok,160 cm magas,...

13 éves vagyok,160 cm magas, és 64 kg. A hasamat, és a csípőmnél lévő hájat, szeretném leadni, mindenhonnan szeretnék fogyni, úgy hogy nem éhezem, de hogyan? És milyen tornákat csináljak? Miket ehetek, miket javasolt ennem?

Figyelt kérdés
Szeretnék lefogyni,kb. 55-56 kg-ra. Heti 3x kézilabdázom másfél, egy órát. Édességet nem eszem, és csak ásványvizet és csapvizet iszom..

2013. okt. 3. 18:17
 1/4 anonim válasza:
Hát figyelj én is 13 éves vagyok, de 167cm és 48 kg. Lehet h nem nekem kellene tanácsot adni, de azért megpróbálok segíteni. Próbálj meg arra törekedni legalább h heti 7 óra mozgás meglegyen.Változatossan étkezz, egyél sok zöldséget, gyümölcsöt.Ha nem segít, talán keress fel egy dietetikust.
2013. okt. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
paleo étrend:)
2013. okt. 5. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Figyelj, lehet én nem vagyok jó példa neked, de leírom, hogy nekem hogy sikerült 6-7 kg-ot leadnom. :)

Szóval 15 évesen körülbelül 55-56 kg voltam. 2 hónap alatt lefogytam 50 kg-ra, amit azóta is tartok (17 vagyok).

Én azt vettem észre hogy a lebegőfelülés, a felülésnél a váltott könyök-térd érintés jó a csípőnél és a hasnál fogyásra. (felülés, térd felhúzva, kéz a tarkón összekulcsolva és mikor felülsz, akkor a jobb könyökkel a bal térdedet ill. bal könyököddel jobb térdedet érinted meg és ez 1 db!) fokozatosan csinálj belőle mindig többet, ne egyszerre akarj megcsinálni 500-at. És a kézilabdát tarts mellette :) Én is kézilabdázom és mikor új edzőnk lett, akkor kezdtünk konditerembe járni, ahol ferdepadon kellett ezt a felülést csinálnunk. Nekem úgy könnyebb volt. Ha érdekel valami csak írj! :) Ja és én rengeteget ettem+eszek is. De ha nincs edzés futni járok 4-5 km-ert :) És megcsinálok 100 felülést. Többet nem. Mert nem terhelem túl magam. Remélem tudtam segíteni.

2013. okt. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek,:) de mi az a paleo étrend, és ebből a könyökös felülésből mennyit csináljak,hogy osszam be?
2013. okt. 5. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!