Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 230 kilo vagyok, lennétek...

230 kilo vagyok, lennétek szivesek valamit irni mivel foggyak?

Figyelt kérdés
2013. okt. 8. 16:10
 1/6 anonim válasza:

Szerintem elsőnek kezdj el sétálni keveset fokozatosan növeld a távot és ha már úgy érzed el lehet kezdeni futni de azt is csak szépen fokozatosan lehet az étrendet is változtatni nem olyan eget verő drága dolgokra gondolok.

én a gyógyszerekben nem bízok meg,mert akkor könnyen vissza lehet hízni(tapasztalat) nekem a torna és a futás segített

Sok szerencsét

2013. okt. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ekkora súllyal évekbe telne mire lefogynàl. Nem gondolkodtàl a gyomor gyűrű gondolatàn?
2013. okt. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Csak orvosi felügyelet mellett kezdj el fogyókúrázni.

Dietetikus majd összeállítja az étrended.

2013. okt. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Orvost kérdezd meg

Kicsit kevesebbet kéne talán enned

2013. okt. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én 130 kiloról az első harmincat úgy adtam le, hogy elhagytam a cukrot, kenyeret csak délelőtt ettem és az addigi kétszeri napi nagy adag kajámat felváltotta az ötszöri kis adag. Ne vonj meg magadtól semmit se csokit se kenyeret, se húst mert egy idő után falási rohamod lesz elkerülhetetlenül. Kitartást!
2013. okt. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
először is próbáld meg elhagyni a cukros üdítőket.igyál vizet,esetleg teát.valamint ne vacsorázz későn.ha tudsz,akkor sétálj picit.sok sikert
2013. okt. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!