Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt fogyhatnék...

Mennyi idő alatt fogyhatnék le? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok,16 éves, 168cm magas, 80kg-os lány vagyok, 20 kg-tól szeretnék megszabadulni, napi 1400-1700 kcal-t eszem, és heti 5 tesiórám van(azaz 5x45 perc), ott kb 20 perceket futunk, a többi időben erősítünk vagy valamilyen dinamikusabb mozgást végzünk, vagy egész órán focizunk, kosarazunk, én ezek mellé otthon heti 2-3 alkalommal 30 percet mozgok(felülés, törzsemelés, aktívabb ""ugrálós/táncos" mozgás, boksz jellegű mozgás, stb) kb mennyi idő alatt tudnék lefogyni 20kg-ot? max jövő ilyenkorra szeretnék lefogyni, de persze úgy hogy ez tartós is maradjon..., ha így folytatom, akkor lesz eredmény? ha nem , min változtassak? előre is köszönöm

2013. okt. 9. 16:22
 1/3 A kérdező kommentje:
u.i. az étrendemen mostanában kezdtem változtatni
2013. okt. 9. 16:26
 2/3 anonim ***** válasza:

a tesiórát szerintem ne számold edzésnek :/

az hogy otthon edzel nagyon jó, csak légy kitartó :) miket eszel? Egyébként 1400-1700 kcal az nem drasztius változás az eddigi étrendedhez képest?

2013. okt. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

próbálok főzelékeket, csirkét, gyümölcsöt-zöldséget enni, de persze mértékkel (a hal nálam nem jöhet szóba mert nem szeretem), kevesebb kenyeret és vöröshúst..

az 1400-1700 kcal nem olyan drasztikus nálam mert eddig kb 1600-2100 kcal körül étkeztem de sajnos a megválasztott értéket néha nehéz tartanom....

2013. okt. 31. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!