Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudok így fogyni? Ezekkel...

Tudok így fogyni? Ezekkel mennyit fogyhatnék 2 hónap alatt

Figyelt kérdés

mától kezdem a fogyókúrát, 10-15 kg akarok leadni, napi 3x iszok alma ecetet étkezés elött, reggelinek 2 főtt tojást, egy szelet sajtot, és fekete teát ittam cukor nélkül, ebédre levest, meg rizses húsos valamit ( ilyenkor többet eszek) vacsorára meg még nemtudom.. de próbálok úgy enni hogy jó legyen, ezek mellett étrend kiegészítőt is eszek, és az alma ecettől kevésbé leszek éhes, este 7től minden nap 3 órát tornázok, ebből egy óra zumba, a többi meg alakformáló gyakorlatok

1-2 hónap alatt szeretnék fogyni 10-15 kg-t lehetséges így??


2013. júl. 17. 19:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha kitartó vagy akkor igen
2013. júl. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én csak azt tudom tanácsolni, hogy ne a gyorsaságra menj. Heti 0,5 max 1 kilo fogyás a normális. Nem az a cél, hogy minél gyorsabban le tudj fogyni (kivéve ha valami versenyre készülsz de ennek fényében se ajánlatos), hanem, hogy tartósan tudj alkalmazni egy egészséges életmódot. A +10-15 kilót se 2 hónap alatt szedi fel az ember :)


Napi 3 óra torna nekem eléggé soknak tűnik és a minimum napi kalória bevitel sincs meg ez alapján. Főleg ha 3 óra torna is van naponta. Lehetségesnek lehetséges, de feleslegesen viszel bele ennyi energiát ha 2 hónap után visszajön.


Én február óta vagyok túl -10 kilón kalóriaszámolással, napi 30 perc cardioval és életmódváltással. Persze mindenkinek más válik be, de ne a gyorsaságra helyezd a hangsúlyt.

2013. júl. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!