Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A ZSÍR tényleg fogyaszt?

A ZSÍR tényleg fogyaszt?

2013. okt. 11. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha ANNYIT eszel belöle, hogy állandó hasmenésed legyen, akkor igen, egyébeként hizlal.
2013. okt. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, a ketogén diéta hatékony - viszont ennek a fickónak érdekes elképzelései vannak. "A pirított kenyér már nem hizlal úgy...", zsíros kenyérrel és zsíros krumplival gondolja a fogyást... A fene se igazodik el az emberi test változatos dolgain, de ha a zsíros krumpli annyira fogyókúrás lenne, akkor szerintem kevesebb kövér ember lenne...

A sok zsír, nagyon kevés szénhidrát megközelítés sokkal több logikával bír. De még ott sem gondolom, hogy két pofára kéne enni, s a mozgást is fontosnak tartom...

2013. okt. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem fogyaszt nagyész, de ha 0 szénhidrát mellett megfelelő fehérje és szír beviteled van ketózisba kerülsz és szépen égeted a zsírt.
2013. okt. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#3: Szerencsére kevés szénhidráttal is működik, mivel nullát nemes egyszerűséggel nem lehet enni. Megközelíteni meg lehet, de az nagyon egészségtelen és csinálja, akinek hat anyja van...

(Fel nem fogom, hogyan képzeli bárki is, hogy lehet szénhidrátmentesen táplálkozni. Rengetegszer belefutok és érzékeny vagyok rá.)

2013. okt. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Virtuálisan 0, igazad van, rejtett szénhidrátok vannak.Érdekes módon 8 hete virtuálisan 0 szénhidrátot viszek be, 260 gramm fehérjével és napi 110 gramm zsírral kombinálva és még SOHA SEM éreztem magam ennyire jól.Vasárnap töltök csak vissza és heti 1 kilót fogyok is, mellette súlyzózom keményen és heti 7X 50 perc aerob edzést végzek.Bárcsak örökké tartana a diéta, tökéletesen megfelel ez az étrend.A legrosszabb napjaim azok,amikor visszakell töltenem a CH-t.
2013. okt. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Egy jó kis zsíros deszka mindig jól jön, ízletes és szinte megunhatatlan, de nem hinném, hogy Sóbert Norbi beveszi a következő Update programjába.
2013. okt. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#5: Mi a rejtett és a virtuálisan 0 szénhidrát? Olyanról még nem hallottam. Szép számok, nekem feleannyi fehérjére sincs jóformán semmi esélyem, de nem baj. Én ketogénhez közelebbi napokat nyomtam és majd fogok is, de gyümölcsszezon van és egy makacs csokis süti korszak is most zárult, remélem. Nálam ilyen 45g CH, 70-80g fehérje, 160g körüli zsír van egy szolid, jól sikerült napon, lejjebb még nem sikerült mennem, csak régen, akkor viszont kikészültem, lehet, hogy korai volt. Visszatölteni nem akarok, mert az számomra nem ketogén, minek abbahagyni a ketózist, ami pont a lényeg, de egyelőre még csak párnapos ketogénkísérleteknél tartok ;) Poénos, de hosszútávon nem nekem való. A 80% zsír még megoldható, bár már rezeg a léc, de a kevés szénhidrát túlságosan behatárolja a zöldségek mennyiségét és fajtáját. Nekem pedig rengeteg zöldség kell.
2013. okt. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Virtuálisan nulla alatt azt értem, hogy például a csirkemellet nem szénhidrátforrásnak használjuk pedig ha hiszed ha nem, 100g mell tartalmaz azt hiszem 1 g CH-t is.Vagy mondjuk a saláta amit eszem mellé az is tartalmaz rejtett szénhidrátokat vagy a fűszer amit rászórok.Ezt értettem rejtett CH-k alatt.Lány vagy?Gondolom nem végzel súlyzós edzést és feltételezem, hogy anyagilag sem engedhetsz meg magadnak extra protein bevitelt.Nos edzés nélkül nem tudom ez hogy működik de nekem muszáj ennyi fehérjét ennem mert izmos, 125 kilós de elhízottabb férfi vagyok és meg kell őriznem az izomzatomat.De messze ez a legolcsóbb és legjobb diéta, persze sajnos 8 hetente 2 hétre át kell váltani szénhidrátosra.Ajánlom neked, hogy vegyél ketophant gyógyszertárba hogy mérd a ketózist.És tényleg nem értem egyesek miért nem tudják elviselni a ch megvonást, és 20 gramm alatt vagyok naponta és mondom, ennyire energikus soha sem voltam még.
2013. okt. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja és visszatölteni azért kell hetente minimum egyszer, hogy regeneráld az izmaidat és feltöltsd őket glikogénnel.Ha edzel, 2 nap alatt újra beindul a ketózis ha nem, ehhez kell akár 4 nap is.
2013. okt. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!