Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon szomorú vagyok, kéne a...

Nagyon szomorú vagyok, kéne a segítség. Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
11 èves vagyok (hètfőn leszek) 91 kg vagyok kb 162 cm. Ha futok mindig fájni az oldalam. Majdnem egy honapja fáj a hátam. 1èv alatt hogy tudnák egy olgyan 41 kilót? Kèrlek segítsetek !!

2013. okt. 13. 20:42
1 2
 1/18 KillBéla ***** válasza:
80%

Hagyd abba amit csinálsz! Igen ,tudom, hogy most is a zsírosbödön van az öledbe.

Viccen kívül: csökkentsd a szénhidrátot és sportolj.

Pl: szálkásító étrend.

2013. okt. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Egy év alatt sehogy. Tönkremenne a veséd, ez az jelenti, hogy nagyon beteg lennél életed végéig.

Több év alatt lehetne lefogyni ennyit, úgy, hogy a szüleid és a háziorvosod is segít. A doki megnézi, nem valamilyen betegség miatt híztál-e meg, és javasol étrendet a szüleidnek (hiszen ők vásárolnak, ők etetnek téged). Emellett a doki folyamatosan ellenőrzi, nem ártalmas-e neked a diéta.

NE ITT KÉRJ TANÁCSOT!!! Nagyon nagy hiba lenne megfogadni olyan, amit alapos vizsgálat alapján javasoltak és nem szakemberek!!!


Esetleg leírnád, mit ettél tegnap és ma, és abból mennyit? Kíváncsi lennék, sokat eszel-e. Azt is írd le, hogy mit ittál és mennyit.

2013. okt. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
63%
Első, szerinted egy 11 mennyit értett abbból, hogy szénhidrát meg szálkásítás?
2013. okt. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Kezdetnek sétálj el szépen anyukáddal a háziorvoshoz, aki ad beutalót endokrinológiára ahol kivizsgálják az elhízásod okát. Lehet, hogy pajzsmirigy beteg vagy és egy sima gyógyszer megoldja a gondodat, viszont ha kiderül, hogy csak táplálkozási problémád van, akkor tovább küldenek dietetikushoz és gyógytornászhoz, akik személyrészabot tanácsokkal látnak el, hogy ilyen idősen hogyan kell hatékonyan, de egészségesen lefogynod.
2013. okt. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Egyetértek a 4-essel.

2.

2013. okt. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 KillBéla ***** válasza:
67%
Manapság egy 11 éves már azt is tudja, hogyan készül a gyerek, meg hogy hogyan kell cigit tekerni. Szerintem azt is tudhatja mi az a szénhidrát.
2013. okt. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
A gyereket én is előbb tudtam, mint a szénhidrátot...
2013. okt. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

1 válaszólónak: nyugodtan csöndbe maradhatsz,hisz nem èn ettem legyet!

2 válaszolónak: tegnap: 2 vajaskenyèr,2 turistás bagett újhagymával. Több mint 2,5l vizet ittam meg 0,5l teát ittam. Ma meg 2 turistás bagett újhagymával, rántotthús (1szelet) rizzsel,hasábburgonyával,cacikivel ( nem jut eszembe hogy hogy írják). Kb 3l vizet ittam 1,2l teát 3,l kólát.

2013. okt. 13. 21:00
 9/18 KillBéla ***** válasza:
Először is rengeteg szénhidrátot eszel (bagett,panír,krumpli stb.) Elöször próbálj minél több húst enni. És szinte semmi lisztes, cukros, keményítős ételt.
2013. okt. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ugye az ott nem 3 liter kóla akar lenni?
2013. okt. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!