Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen diétát próbáljak követni?

Milyen diétát próbáljak követni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

173 cm vagyok, és 65 kg. Ne kezdjen bele senki, hogy de hát ez teljesen normális, nem kell fogynod, blablabla, mert igenis kell fogynom. Nem 40 kilós gebe akarok lenni, csak egy kicsit kevésbé zsíros, kicsit vékonyabb. A cél 57-58 kg.

A gond velem az, hogy egy ideig elég jól bírom a diétát, magamra főzök, ezért meg tudom oldani, hogy tényleg azt egyem, ami a diétában szerepel. Eddig főleg a kalóriaszámlálós módszerre mentem rá. De mindig jön egy pont, ahol engedek a csábításnak, és onnantól nagyon nehezen, vagy egyáltalán nem tudok visszatérni, és ha le is adok valamennyit, az azonnal visszajön. Ez általában akkor van, ha hazamegyek, és egyszerűen nem tudok ellenállni egy sütinek vagy bárminek, és akkor már úgy vagyok, hogy jaj, az elmúlt x hétben normálisan ettem, ennyi belefér, aztán indul a zabálás. És mikor próbálnék újra diétásan enni, egyszerűen nem tudok, kicsinek érzem az adagokat, és úgy érzem, hogy falnom kell. Nem tudom, ez miért van, de nagyon rossz, valószínűleg csak rajtam múlik egyébként... Szóval nagyon nehezen állok vissza a diétára egy ilyen kilengés után.

Valami olyan diéta lenne ideális, amitől nem érzem annyira, hogy fogyózom, ad egyfajta kielégülést, tehát normális adagokat lehet enni, és lehetőleg nem túl drága. Mivel próbálkozzak meg? A mozgás jelenleg csak napi fél óra séta, amit néha itthoni tornával egészítek ki, de ezt is szeretném növelni. Köszönöm szépen előre is!

19/L



2013. okt. 14. 22:01
 1/1 anonim ***** válasza:

ezért szokták mondani, hogy a fogyókúra önmagában semmit nem old meg. Életmód váltásra van szükség.

Én is most ezt próbálom, de úgy, hogy ne legyen hiányérzetem. Próbálok egészséges és finom ételeket bevinni. Mert bizony rengeteg olyan étel van ami nem hízlal mégis isteni íze van.

Nem mondom, hogy nem fog néha benézni egy két nasi, de olyan mennyiségben és gyakorisággal, mint azelőtt, biztosan nem. A diétás/egészséges ételek közt kell megkeresni azokat a dolgokat amik számunkra megfelelően pótolják az egészségtelen nasikat.

Anyukám karácsonyi vacsoráját pedig én sem fogom visszautasítani, de ettől még másnap nem kell mindent szemétbe dobni.

2013. okt. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!