Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki tud segíteni?

Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Fogyni szeretnék, és úgy hallottam a táplálkozással többet tudod magamon segíteni mint a mozgással. Tudom, hogy vannak ételek amik nem hizlalnak, de szeretnék kicsit változtatni. Tudtok olyan ételeket, amik semmilyen mértékben nem hizlalnak? Vagy esetleg még valami mozgás félét, ami nektek bevált. 163 cm és 52 kiló vagyok. Legalább 47 szeretnék lenni. Előre is köszönöm!

2013. okt. 15. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmilyen étel nem hizlal, ha odafigyelsz a mennyiségekre.
2013. okt. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Inkább izmosodni akarj mint fogyni mert az 52 kiló inkább a kevés felé hajlik. Ha nem vagy megelégedve magaddal akkor kezdj el futni, járj konditerembe végezz súlyzós edzéseket. Ha feszes lesz a bőröd sokkal jobban fogsz kinézni mint -5 kilóval

Egyébként zöldséget és fehér húst akármennyit ehetsz. Bár a kukoricával és borsóval elvileg jobb vigyázni

2013. okt. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Hal, szárnyas hús, bárány és lóhús, tojás meg hozzá főleg zöldség köret. Sovány sajt, sovány túró.

Savanyú káposzta, joghurt (natur).


Kevesebb rizs, alig krumpli, kevesebb tészta.


Főzni gőzzel, oliva és repceolajjal, minél kevesebb zsiradékkal. (egy nap ne legyen több, mint egy zsirban sült akármi)


Ha kövér lennél, azt mondanám, hogy tilos a cukor, fehérliszt... de nem vagy kövér. Egy kanál cukor kávéban elmegy. Tilos a margarin, és a kész kaja (a félkész ipari szarok). Felvágott, ha muszáj, sonka, semmi szalámi, virsli-parizer felejtős.


Ilyesmi. Ezer jótanács van mindenhol, a fentieket választottam magamnak.

És a mozgás nem árt, sőt. Sokkal jobban érzed magad tőle. Főleg negyven felett. :) (évre gondoltam)

2013. okt. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!