Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A zumbától hol fogsz fogyni?...

A zumbától hol fogsz fogyni? Hasról combról vagy mindkettőről? és ha eszek hízlaló dolgokat és 5 óra elteltével megyek sportolni akkor azt a kaját már megemésztettem vagy még le tudom mozogni?

Figyelt kérdés

2013. okt. 15. 15:03
 1/9 anonim ***** válasza:
2013. okt. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:DDDD vicces, de normális válaszokat lécci :D
2013. okt. 15. 15:11
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet csak egy helyről fogyni Ha fogysz, az mindenhonnan megy.

Az alakformálás megint más.

Gyomortartalomból pedig nem lehet lemozogni semmit, csak a lerakódott zsírpárnákból, tehát teljesen mindegy, hogy mikor eszel.

2013. okt. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A zumba kb. arra jó, hogy mégsem egy helyben ülsz.


Ha zumbától lehetne fogyni, akkor a testépítők mást sem csinálnának.


Zumba, meg mi az az izé amin állni kell, és csodákat ígér? Na szóval ez is csak népbutítás.


Diétázni kell. Na attól fogyni fogsz. A mozgás meg arra kell, hogy ne lógjon rajtad minden. Bár nagy súlyvesztés után ez nem teljesen kiküszöbölhető.

2013. okt. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Oké, 1. vagyok. Szóval mivel ez is egy mozgás, ha elég sokáig (minimum 1 óra) tart, akkor elvileg mindenhonnan kell hogy fogyj. Tehát nincs olyan, hogy helyi fogyás.
2013. okt. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
1. vagyok ismét. Természetesen ahogy előttem írták, megfelelő táplálkozás mellett.
2013. okt. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért itélitek el a zumbát a zumba nagyon jó olyan mint az aerobik csak még chachacházni is megtanulsz meg salsázni nálunk így van..és nekem sok izomlázam szokott lenni fogadni mernék hogy 1 zumba órát se bírnál ki.. ezt csak annk írom akik szerint a zumba nem csinál semmilyen mozgást. a többi válaszolónak meg ksözönöm:)
2013. okt. 15. 15:44
 8/9 anonim válasza:

Szia :)) Régen én is zumbáztam, és tudom, h nagyon fársztó.

Folyt rólam a víz szó szerint :DD De sajnos tényleg nem lehet tőle fogyni. Én sem értem h miért, de amíg nem kezdtem el helyesen táplálkozni, addig a zumba nem fogyasztott :(

2013. okt. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
értem:) én is fogyókúrázok melledte..:)
2013. okt. 15. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!