Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért érzem úgy, hogy zabálnom...

Miért érzem úgy, hogy zabálnom, falnom kell? Ez pszichés?

Figyelt kérdés

Nem tudom, miért van ez, de néha ilyen falási rohamok jönnek rám, főleg ebédkor. Általában frankón eltervezem, hogy mit és mennyit fogok enni, de már evés közben arra gondolok, hogy ez nem lesz eléf, valamit még muszáj, muszáj ennem... Ha kicsit több kaját csinálok, akkor nem bírom ki, hogy ne egy normális adagot egyek, és eltegyem másnapra a maradékot, hanem muszáj benyomnom az egészet... Aztán még kutatom, hogy mit ehetnék, és még simán megeszek több tányér cerbonát vagy egy csomó kekszet, vagy bármit igazàból. Utána meg nyomorultul érzem magam. (Hánytatni azért nem tudnám magam.) Mit csináljak, hogy sikerüljön normális, kis adagokat ennem? Mert tudom, hogy sokszor tényleg nem is vagyok éhes, csak jön ez az érzés, hogy ennem kell... Keressek fel egy pszichológust?

18/L



2013. okt. 15. 16:20
 1/4 Vree ***** válasza:
Más hobbi kellene, nem pszichológus.
2013. okt. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérdező, ugyanez a problémám, és annyi idős vagyok, mint te. Ha gondolod írj privátot. :)
2013. okt. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezek szerint nem vagyok egyedul a falasrohamokkal...

Egyebkent talan az lehet jo megoldas, ha 1) kis adagot keszitesz es eselyt sem adsz a nassolasnak, ergo nem tartasz otthon sok kajat 2) gyorsan lefoglalod magad: elmesz edzeni, randizni, olvasni, tanulni es masra gondolni stb..

Hajra csajszi! :)

2013. okt. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Nicol30 válasza:
Csatlakozom! Nekem főleg estefelé van ilyen és mi van kéznél?Hát persze,hogy friss kifli,meg perec(a gyerekek miatt van)és azt tolom ész nélkül.Már nagyon unom és semmilyen étvágycsökkentő nem jött még be.
2013. okt. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!