Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lehet a gond?...

Szerintetek mi lehet a gond? Ismertek ilyen lányt?

Figyelt kérdés
Tehát olyan gondom van, hogy a súlyom nem változik hiába fogyni szeretnék.De magamon azt veszem észre, hogy mintha "kisebb" lennék.Természetesen a kinézet a fontos nekem is, de kg-ból is szeretném ha menne le. A fogyást életmódváltással szeretném elérni és sportolok is mellette. Kalóriabázison vezettem is a kalóriákat. Legalább 20-25 kg-t szeretnék fogyni de nem sikerül már legalább fél éve. Orvosi gondom nincs, erről papírom is van. Ismertek olyan lányt akin a mérleg szerint sok plusz van de kinézetben nem látszik? Mit tegyek, hogy meginduljon a fogyás? 21N/168 cm/90 kg
2013. okt. 18. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Ennyiből ki mondhatná meg?


Lehet, túl keveset eszel.

Lehet, túlságosan visszavetted a szénhidrátot.


Az is lehet, hogy pont az ellenkezője és kalóriabázis ide vagy oda mégse tartod nyilván elég pontosan, hogy mit eszel. Nem te főzöl, hanem éttermi készételek becsült kcal adataira támaszkodsz; nem használsz grammpontos mérleget és csak becsülsz; kihagyod a folyadékok kcal értékét; a "csak egy falatokat" nem adod össze - és így valójában sokkal többet eszel, mint hiszed.


Az is lehet, hogy "kezdők szerencséje" és izmosodtál a fogyással egy időben (ritka) és ezért tűnsz kisebbnek holott a mérleg nem mutat kevesebbet.

2013. okt. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Tudom, hogy ennyiből nehéz megmondani. Minden kis falatot összeadok. Lehet az a gond, hogy van olyan nap amikor délután 4kor eszek csak,mert nincs időm reggelizni, se ebédelni. Gondolom ez jelentheti azt, hogy keveset eszek. Sportolni fal labdázok és biciklizek. Meg néha itthon Aerobik. Kevés infó ellenére is köszönöm a válaszokat.
2013. okt. 18. 21:26
 3/5 anonim ***** válasza:
lifetilt.hu ott mindent megtalálsz
2013. okt. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A www.lifetilt.hu oldal tényleg jó, viszont én azt tanácsolnám neked, hogy - tudom, hogy jártál orvosnál - de ha van lehetőséged, menj el egy dietetikushoz és kérj segítséget. 20-25 kg-ot nem lehet olyan könnyen ledobni és meg is viselheti a szervezeted, szóval szerintem mindenképp érdemes konzultálni hozzáértő emberekkel.

Az, hogy a mérleg mennyit mutat szerintem ne érdekeljen, azt nézd, hogy mit látsz a tükörben. Lehetnek nehezek a csontjaid, vagy ha erősítesz/sportolsz, akkor külsőre karcsúbbnak nézel ki, de az izmaid megnövekedtek, aminek súlya van.

2013. okt. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Megpróbálom nem a mérleget nézni és hátha az összkép sikerül :)
2013. okt. 19. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!