Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A flabélos hatásos? Azt...

Anonifemale kérdése:

A flabélos hatásos? Azt olvastam, hogy heti 3alkalom a javasolt és ez hatásos is. Én 20alkalomra szeretnék befizetni. Szerintetek érdemes elmennem vagy csak felesleges pénzkidobás?

Figyelt kérdés

2013. okt. 22. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Az en edzotermemben van egy ilyen "csodagep", nem kell kulon penzt fizetni a hasznalataert, benne van a havi berletben, mint a tobbi gep. Soha senkit nem latok ezen a gepen! A futopadok, elliptikus trenerek, lepcsozogepek, biciklik mindig tele vannak emberekkel, akik tenyleg megmozgatjak magukat, de ezen a flabeloson sosem latok senkit. Gondolom senki nem akarja magat egetni, hogy azon edz. Van egyebkent mellette egy hasznalati utasitas, amit az edzoterem szerkesztett, megmutatja, hogy lehet rajta bemelegiteni, nyujtani, masszazsolni, de NEM EDZENI! Ez a gep nem arra valo, hiaba mondjak ezt. Csak a lusta emberek hisznek ezekben a csodakban, a tobbiek pedig inkabb tenyleg megdolgoztatjak magukat es tesznek a jobb alakert. Ha mar penzt akarsz erre kiadni, akkor vegyel inkabb egy havi berletet az edzoterembe es jarj le heti 4-5-szor. Sokkal tobbet er.
2013. okt. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én edzés után szoktam menni rajta 10 percet, nekem valahogy jól esik levezetésképp.
2013. okt. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Járok edzeni heti 2x de valahogy nem működik
2013. okt. 23. 11:41
 4/5 anonim válasza:
83%

Aki nem próbálta ki, az ne kritizálja. Csak azért, mert hihetetlennek tűnik, hogy jelentős eredményt érhetsz el kemény munka nélkül?! Ez hülyeség. Én négyszer szültem, mondanom sem kell, munka mellett nincs időm edzőterembe járni. Ha dolgozom, nincs időm főzni, egészségtelen gyorskajákon élek. A rengeteg rohanástól persze alapból elég vékony vagyok, de a hasamon sehogy sem akart összehúzódni a többször is megnyúlt bőr. Július óta reggel munka előtt beugrom a közeli flabishoz. Kb. egy hónapja gyönyörű és feszes a hasam, nem csak a hasfalam, de a bőröm is. Ráadásul nem fáj azóta a hátam. Egyébként meg használat után lehet érezni az izomlázat. Ha nem hatna, nem lenne izomlázam..

Szóval lehet kritizálni valamit, ha már kipróbáltad, addig elég nagy meggondolatlanság..

2013. nov. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én egyszer próbáltam ki de most újra szeretnék járni az első alkalom NEKEM nem volt valami kellemes valahogy beszorult a levegő és rohadtul fájt az egész tüdőm... :/ de most majd újra szeretnék járni de állítólag nagyon sokat segí a fogyásban :)
2013. dec. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!