Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen tapasztalatok vannak a...

Milyen tapasztalatok vannak a debreceni klinikán- Dr. Tanyi Miklós által - végzett gyomorszűkítő eljárásokról?

Figyelt kérdés

Olyan emberkék tapasztalatit várom, akiket ez a doktor úr műtött, főleg olyanokat, akiknél a "csőgyomor" kialakítását végezte. Vagy olyanokat keresek, akik Szegedről mentek el hozzá. Köszönöm!

Várom válaszaitokat!


2013. okt. 23. 15:18
 1/3 anonim válasza:
Szia! En ugyan meg nem voltam nala de tervben van es en is olyan emberekkel szeretnek beszelni akik mar voltak csogyomor muteten Dr Tanyi-nal esetleg Dr Mohosnal, de csak a csogyomor erdekel a bypass nem! Jo lenne ha valaki jelentkezne! :)
2013. dec. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kokler77 válasza:
Látom sajnos nem sokan vannak Magyarországon akik ezen a műtéten átestek. Nekem Május 12.-én lesz az operáció de Németországban. Az itteni tapasztaltok nagyon biztatóak most még sokat nem tudok róla mondani csak annyit hogy épp a műtét előtti diétát csinálom:)
2014. ápr. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hello.engem is erdekelne par info.nekem januarban lessz a gyomorszukito mutetem debrecenben
2016. dec. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!