Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Naponta többször, hogy étkezze...

Naponta többször, hogy étkezzek és mit és ne is hízzak! Mikor?

Figyelt kérdés
eddig naponta 3x ettem reggel délben és este. Nehezen emészt a gyomrom ha kevesebbet ennék könnyebb lenne. Ebéd után mindig nagyon megnő a hasam ezen hogyan lehetne segíteni???

2013. okt. 28. 18:43
 1/5 anonim válasza:

Hogy ne hízz igyekezz olyan táplálékot fogyasztani, amiben nagyon kevés a szénhidrát, vagy egyáltalán nincs. :) Hal, hús félék salátával, cukormentes befőttel,... :)

reggelire igyekezz mindig gyümölcsöt enni, a szezonális a legjobb! Ebédre ugyebár konkrétabbat, de próbálj keveset (öklömnyi mennyiséget) majd vacsorára egy kis halat citrommal, zöldségféléket, salátákat, tojásételt, stb! :)

De ami még ezektől is fontosabb: napi MINIMUM 2liter vizet fogyassz el.. :) Én ezt kipróbáltam, egy hónap alatt lement 5kg, jól éreztem magam, és mivel alkalmam volt sportolni is (futni és kerékpározni) kondícióm is lett :)

2013. okt. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
ja és a haspuffadásra: egy citromot kerikázz fel fél liter szénsavas vízban és azt iszogasd ebéd után még el nem fogy! :) magamon tapasztaltam a hatását. :) nagyon jó!!
2013. okt. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!! Ha vacsorára gyümölcsöt almát esetleg körtét eszek az jó? Suliban sokáig vagyok fél 3 kor eszek először főt ételt hétköznap de suliba viszek gyakrabban teljes kiőrlésű zsömlét v kiflit meg ásványvizet de reggelire nem tudom mit egyek.
2013. okt. 29. 21:02
 4/5 anonim válasza:
én úgy csináltam még suliztam, hogy reggelit kihagytam, és csak ételkiegészítőt ettem (omega 3, c-vit, d-vit). Suliban megettem 3 almat kb, aztán én is csak 3 felé ebédeltem. Próbáld ki esetleg, hogy ha csak almázol egész délelőtt, hogy jobban érzed-e magad, vagy akkor jobb neked ha zsömlézel stb :) Én az almákkal meg a vízzel nagyon szépen ki tudtam húzni ebédig, és nem voltam brutál éhes. :) egy-két hét alatt teljesen ráálltam. :) Alma+sok víz! Télen pedig narancs minden mennyiségben :)
2013. okt. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ja és vacsira én inkább valami laktatót ettem, de olyan ami nem rakodik le. Fehérjét, zöldségeket.. mind olyat, amiben nagyon kevés szénhidrát van, hogy alvás közben ne pakoljon rám, de ne is ébredjek fel az éjszaka közepén, mert annyira hangosan korog a hasam! :)
2013. okt. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!