Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Narancsbőrös, husis comb,...

Narancsbőrös, husis comb, fenék esetén nagyrészt mikkel kéne táplálkozni? 17 éves korban, ez még korrigálható valamilyen szinten remélem.

Figyelt kérdés
2009. nov. 13. 23:26
 1/4 anonim válasza:
17 évesen a szervezeted még fejlődésben van. És azt se felejtesd el, hogy lány vagy. Serdülsz. Fontos, hogy egészségesen táplálkozz, de ne kezdj bele intenzív fogyókúrába, mert annak a cicik láthatják kárát. Tehát táplálkozz normálisan, számold a kalóriákat és a szénhidrátokat. Mellette pedig mozog és meglátod minden rendben lesz! :)
2009. nov. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én azt írnám meg ,mik azok a kaják amiket nem kellene fogyasztanod.

Chipsek,hamburgerek,sütik,csoki,cola és társai.Az iparilag előállított félkész ill.készételek,amit csak bevágsz a mikróba vagy a sütőbe.

Keménynek tűnhet,de ez az útja,hogy megszabadulj a naribőrtől.Mert az elsősorban a zsírsejtekben lerakódott hordalákanyagok következménye.A felsoroltak nem "élelmiszerek",csupa mesterséges és vegyileg módosított anyag.Tápanyagértéke nagyon kevés,viszont salakanyagként raktározod.

Lehet tornázni,égetni a zsírt,de a célravezető ,ha nem viszed be a szervezetedbe ezeket a szemeteket.

Egyszerű ételeket fogyassz,természetes ételeket.Mindent el tudsz 17 évesen magad készíteni,sok nyers zöldség,mindenféle formában.Ha nem tudod mit vegyél le a polcról a boltban,akkor olvasd el miket tartalmaz,és,ha hosszú a felsorolás,tedd vissza.

Jó egészséget,szép popsit és combokat kívánok!!!

2009. nov. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rengeteg víz, minimum három liter, de amennyit meg bírsz inni, valamint a húst, felvágottat kerüld el. Ehetsz, de nagyon keveset. Helyette zöldség, párolt vagy nyers.
2009. nov. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én így tüntettem el:

1. futok heti 3x-4x 40 percet.

Napi 3 liter víz.

Nem két hét mire elmúlik, nekem kellett 3-4 hónap, de megéri.

És lehet húst enni, én rengeteget húst eszem!

2009. nov. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!