Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tanácsolnátok fogyással...

Tanácsolnátok fogyással kapcsolatban? Bővebben lennt.

Figyelt kérdés

leírom egy napom, hogy megértsétek.

hajnal 4-kor kelek, megyek dolgozni, 14-kor végzek, egésznap állok tényleg még enni sem ülök le, pékségben dolgozom.

Van egy 3,5 és egy kètéves fiam. munka után vásárlás, haza megyek lepakolok, aztán irány az ovi és a bölcsi. haza érve rendezem a fiúkat, főzők közben játszunk.

Estére fürdetés, altatás, kutya sétáltatás, ott járunk hogy 22-òra van. alvás-kidőlés,majd 4-kor újra kelés.

szeretnék fogyni, de sportolni nincs időm, ha egy pici akadna energiám nincs.

nem eszek tésztát csak rizset, nem eszek édességet,napi 2-3 L vizet iszok.

a probléma az hogy mivel helyettesíthető a kenyér, próbáltam pufi rizzsel de hamar megéheztem sajnos nincs idöm sűrűn enni, főleg munka közben.

így is mire haza érek szédülök az éhségtől. nagyon lassú az anyag cserém 3 naponta járok vcre.

pedig mindennap eszek paradicsomot, almát.... műzlit natúr joghurttal....

mit tegyek hogy fogyjak?

160/66.

minden felesleg a hasamon és a csípőmön van és mindig èhes vagyok :(



2013. okt. 29. 20:58
 1/2 anonim válasza:
A vegevel kezdem, ha nem haragszol. Azert vagy allandoan ehes, mert a szervezeted keri az adagjat. Esetleg szedhetsz egy adag magneziumot b vitamin komplexxel. Ettol nem fogy az ember, de megerositi az idegrendszeret, kevesbe lesz ideges, nyugos. Ami az etkezest illeti, sajnos van mit javitani. Ne haragudj direkt valaszomert. Tapasztalatomat irom le, 10 kilot fogytam es eleg jol tartom a sulyomat. Ra kell szamitsal fel evet, de akar egy evet is. En az allando ehsegerzetemet es edesseg utani vagyamat a gyumolcsokkel kuzdottem le es mai napig azok segitenek.Nem eszek folyamatosan, es allandoan, de nem is eheztetem magam. Sajnos pontos recept nincs, ki kell tapasztald mi passzolneked inkabb. Nekem a gyakori etkezesek nem valtak be, mert akkor allandoan logott valami a szambol. Igy az ido szerinti etkezest valasztottam. Reggelizek fel nyolc korul, ebedelek 12 korul, vacsorazok 18 korul es masnap reggelig vizen kivul semmi. A reggelim altalaban tej muzlivel, vagy kenyer valamivel. 10 korul ehes leszek, olyankor megeszek 1 banant vagy egy joghurtot. Ebedet altalaban itthonrol viszek, de nem szendvicset, nem kenyerfelet. Nehany tipp: salata (mikor mivel: hal, marhahusdarabkak, tojas, turo). arra ugyelj, hogy a feherjek 30 szazalekot tegyenek ki az egeszbol plusz amilyen zoldseget akarsz. Ontetet nem hasznalok, max pici citromlevet. Rizs valamivel osszekotyvasztva pl sultrizs, mogyoros csirke rizzsel, es meg lehet keresni recepteket a netten..Vacsora valami konnyu, amihez nem kell kenyer, esetleg levesek, kremlevesek. A mozgas is fontos, de mivel nincs energiad es idod, probald meg munkaidoben megoldani. Nekem jol bejott az ugralas, es kulombozo statikus gyakorlatok.Guggolni pl barhol lehet...Hosszura sikerult, de probaltam csak a leglenyegesebbet osszeirni. Sok sikert es fel a fejjel. Az anyagcsered azert lassu, mert takarekmodban van, epp azert mert nem kap eleg etelt....A gyerekekkel is lehet egy kicsit mozogni. Nekem van egy 1 eves es 3 hos fiam es nagyon elvezi amikor a hatamon van es gugolok vele, vagy fekvotamaszozok. Kacag amikor hullahoppozok es az olomben van amikor biciklizek a szobabiciklin. A gyerekeid mar nagyocskak, esetleg egyutt mokazhattok, ugrokotelversenyt rendezhettek. Nagyon fogjak elvezni es ok is be fognak kapcsolodni, megtanuljak toled, hogy a megoldast fogjak keresni az eletben, nem a kifogast. Latatlanban is szoritok.
2013. okt. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
2013. okt. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!