Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyjak vagy hízzak?

Fogyjak vagy hízzak?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, 168-9cm és 65kg. Méretek: 90-82-98, combom 56cm. A hasam általában behúzom, és úgy nem szokott látszani, szóval úgy 76cm. 38-as, néha 40-es nadrágot hordok, felsőből is ugyan így. Nyár vége óta híztam 5kg-t, és a derekam is 7 centivel több lett, pedig heti 2x kosarazok és nem hinném, hogy többet ennék mostanában. 13 éves korom körül elég gyorsan híztam 10 kg-t, 34-36-os ruhákat hordtam akkor, aztán 40-est. Sokan cikiztek, mert akkor a többiek ilyen 45-55kg között voltak. Szerintetek duci vagyok, vagy még hízhatok, szóval nincs bajom a súlyommal meg a méreteimmel? (70-75 kilósan ugye még nem lennék duci? Mert gondoltam rá, hogy addig még "belefér" és aztán ha daginak találnám magam, fogyóznék...)

Köszi a segítséget!


2013. okt. 29. 23:03
 1/7 anonim válasza:
Szerintem semmiképp se hízz.Fogyni mindig nehezebb, mint tudatosan megakadályozni az elhízást.Mozogj sokat és ne engedd a testednek, hogy ellustuljon, később nagyon megbánnád.Szerintem ehhez a testmagassághoz egyébként bőven jó a 65 kg, sőt, szerintem olyan 60 lenne az ideális.De én magamból indulok ki (172 cm, 60 kg)
2013. okt. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem kezdj el gyakrabban sportolni és egészségesen étkezni
2013. okt. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne hízz, fogyni meg nem tudom, hogy kéne-e, képet mutass
2013. okt. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

[link]

Hát talán mint ezen a rajzon, olyan a hasam, a combom viszont vékonyabb.

2013. okt. 30. 00:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, magambòl kiindulva van egy 10 kg felesleged. Ilyen magas vagyok tudom miről beszèlek, mer voltam én is annyi , Azt kèrdezed, hogy hìzhatsz e még 10et..?:D Meg Alapbòl a hozzáállásod, hogy végülis van rajtad háj, de vajon mennyi az amennyire felzabálhatnád még magad... há beszarás, komolyan :D
2013. okt. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is ugyan ennyi magas vagyok és 57 kg. Nekem van 3 kg pluszom és pechemre én főként hasra hízom. Szerintem híznod semmi képen sem kellene, fogynod pedig lehet nem ártana vagy 5 kg-ot, de te látod magad. Állj egy egész alakos tükörrel szeme és úgy nézd meg magad, kell e fogynod, stb. Én ennyi idősen 50-55 kg voltam, előtte 70-65 ami rengeteg volt. De én amúgy is "vékony "csontozatú lennék, vagyis már pár kg is meglátszik.
2013. okt. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, sajnos már most sem vagy vékony, bár még normális.

75-75 kilóval duci lennél.


A 82-es derékbőség egy kicsit sok, főleg egy 15 éves lánynak.


Ne hízz, de jelenleg annyira fogynod sem kell, viszont a tendencia aggasztó, hogy gyorsan hízol.


"és aztán ha daginak találnám magam, fogyóznék"

Na ez az, ami nem fog működni.


ANyukád milyen testalkatú?


Sajnos esélyes, hogy örökké küzdeni fogsz a súlyoddal, ha már most ennyi.

2013. okt. 30. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!