Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tartsam meg a sulyom,...

Hogyan tartsam meg a sulyom, ugy hogy ne fogyjak többet de ne is hizzak vissza?

Figyelt kérdés
Van egy nagy problémám:10 kgt fogytam 9honap alatt(most 165cmt vagyok és 55kg),sokat edzettem diétáztam...sikerült!Ez eddig tök jo,csak nagyon hizékony vagyok,ha már 2heten belül például négyszer eszem este valami kis aproságot azonnal felszedek 2kgt.Hogyan lehet igy élni?Akkor örökre diétáznom kell??Pedig mindennap tornázom.Segitsetek
2010. ápr. 5. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
heti minimum 3 alkalom sport, plusz oda kell figyelni mit mikor és mennyit eszel. én is hízékony vagyok, és sok munkába és odafigyelésbe kerül az hogy tudom tartani a súlyom. de amúgy ha egészségesen táplálkozol és rendszeresen mozogsz akkor heti egy két alkalmmal belefér a nassolás is (persze mértékkel)
2010. ápr. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mit tornázol? Mennyi ideig?

Miért este nassolsz? Akkor le se mozgod..

De van egy ötletem: növeld egy kicsit a mozgást! Esetleg komolyabbat is tornázhatsz (pl Norbi kickbox, ilyesmik), ha pedig aznap nassolsz, akkor azt 13 óráig, és utána többet mozogj!

Így talán sikerül :)

2010. ápr. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy szívok és elegem van. Hónapok kemény munkájába került leadnom 10 kilót és képtelen vagyok tartani a súlyomat.

Most 3 napig nem sportoltam és megengedtem magamnak, hogy húsvét alkalmából a családdal egyek és még a sütiket is megettem... Eredmény? Plusz 4,5 kg és nem jönnek rám a ruháim. Pedig csak 1 nap volt amikor tényleg túlzásba estem, de már ettől is felborult minden.

Szóval szerintem igen, mi életünk végéig diétázhatunk, hogy tartsuk a súlyunkat. :(

Tehát én holnaptól már megint 1200 kalóriát eszek 80g szénhidráttal és mehetek 2 órát futni, hogy 3-4 hét alatt legalább ezt a pár napot kompenzáljam... Baromi jó.

2010. ápr. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Örökre diétáznod kell.
2010. ápr. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem diétáznod kell, hanem véglegesen életmódot váltani. Egyébként meg nem mindegy, hogy mit nassolsz este "kis apróságként". Egyél gyümölcsöt, natúr joghurtot, nyers répát, bio kölesgolyót. Ezek nem hízlalnak (ha normális adagot eszel, nem triplát.)
2010. ápr. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
gyümölcsöt sem jó este enni . . .
2010. ápr. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Na hello!

Mindenkinek köszönöm a válaszokat.

Volt az a kérdés hogy mit tornázok:mindennap 150-200felülés Rubint Rékátol,plusz én vaskarikázom,mert mindgi a csipömön volt a sok felesleg napi 45perc vagy 1ora,emelett minden másnap futok.És délig eszek 2szer,na de ami van ugyértem reggeli tojás hus,ebédre is nem válogatok,ami van fölve.Ezután este ha nagyon éhezek akkor eszek savanyukáposztát,vagy uborkát, vagy gyümölcsöt vagy joghurtot.A KIS APROSÁG amiröl beszéltem azt nem ugy kell érteni hogy neki állok és megeszek egy tábla csokit,vagy kenyeret...mert 3 éve nem ettem kenyeret este,hanem pl most husvétkor ettem egyiknap este,másnap ettem 4 darab sos ropit,következö nap meg egy fagyit.És hipp-hopp rajtam a plusz.

Ugy érzem jobban fogok tornázni,és kisebb adagokat fogok enni.Talán bele kell törödnöm,hogy sosem elszek normális ember és örökre vigyáznom kell mit,mikor és hogyan eszek...Köszönöm mindenkinek a választ és szivesen várok még tanácsokat,vagy csak megfigyeléseket.

2010. ápr. 6. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!