Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki segítsen nekem! Hogyan...

Valaki segítsen nekem! Hogyan sikerülhet?

Figyelt kérdés
Sosem voltam vékony lány, de 2év alatt 15kilót híztam. Nagyon nem érzem jól magam a bőrömben. A lelki világom sem megfelelő,orvoshoz is járok vele. Az evés és szomorúság nálam öngerjesztő. Szomorú vagyok mert nem érzem magam jól a saját világomban, ezért eszem,mert az boldogít. De az evéstől megint csak hízom,ami miatt megint rosszkedvű leszek.Valaki segítsen! Annyi mindent megpróbáltam, de nincs kitartásom. Mindig jön valami, ami padlóra küld és eszem...
2013. nov. 2. 12:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Bernáthegyiből sosem lesz agár kutya.Meg kell békélni azzal hogy ilyen alkat vagy.És hogy a lelki békéd is megmaradjon inkább azt válogasd meg mit eszel.Tehát ne hízzál szélesebbre mint a magasságod.De lehetséges betegség is az oka.
2013. nov. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség, hogy bernáthegyikből nem lesz sose agár...

9 éves korom óta túlsúllyal küzdöttem, tekintve a koromat, eddig leélt életem felén (9 éven) át.:D

Most határozottan agár vagyok...:)


Először is tényleg el kell határoznod, hogy lefogysz. Nem kell sietni sehova, mindegy, mennyi időt vesz majd igénybe.

Hagyd el a finomított lisztet és cukrot, édes lötyiket. Első lépésnek tökéletes. Régen nekem is az volt, hogy megyünk hétvégén ide-oda, akkor egy kis fornetti, innivaló a spárban, egy kis csoki, stb. Ma már nem is kívánom, és pénzem is több marad.:D


Én személy szerint a szálkásító étrendet, erősítést és az aerob mozgást javasolnám. Sajnos én nem így csináltam, úgyhogy isten tudja, mennyi izmot veszthettem.

Ha betartod azt, amit írnak, akkor heti 0,5 kg fogyás minimum lesz.:) (testépítők szokták így leadni a zsírt tömegelés után. ha valakinek, akkor nekik aztán tuti fontos, hogy izom ne, csak zsír menjen le.)


Ha valami jobb, mint az édességek, akkor az a jó alak, hidd nekem el.:)

Nekem a lelkemnek is határozottam jobbat tett, hogy egész jól érzem magam a bőrömben.

2013. nov. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!