Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 20 kg lelehet adni 7 hónap...

20 kg lelehet adni 7 hónap alatt? 161 cm vagyok és 73,5 kg. Szeretnék ezen változtatni.

Figyelt kérdés
2013. nov. 6. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem reális, le lehet. Ha jól csinálod, szépen le fog menni és ne is jön majd vissza. Sok sikert!
2013. nov. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
20 kg 7 honap alatt az annyit jelent, hogy 3 kilot adsz le egy honapban. Ez szamomra realis. En sajat tapasztalataim szerint azt javaslom, hogy kezd a rendszeres testmozgast. En egy idoben minden este lefekves elott feluleseket csinaltam, es buszken allitom, hogy tevhit, hogy csak a hasat formalja. A hatam is "kissebb" lett tole, meg ugy egyebkent aranyos volt a fogyas es LATHATO rovid idon belul. Mondjuk hozza teszem, volt izom laz rendesen, de imadtam az erzest, mert az mutatta, hogy jol csinalom. Minden nap 50-el emeltem a felulesek szamat, ami az allo kepessegemen is javitott. Valamint ajanlom youtube-on, hogy keress ra Pinter Eniko Zona videoira, azok is nagyon jok! Ha mar ugy erzed, hogy birnad a futast is, kezd el azt is. Az mentalisan is jo hatassal van rad; kitisztitja a fejed. Oh, es 6 utan ne egyel, max egy almat vagy keves kajat. Sajnos hasi mutet miatt nekem abba kellett hagynom az edzest (vissza is jottek a kilok), de tervezem, hogy lassan-lassan ujra kezdem. Sok sikert kivanok neked, es ne feledd; MINDEN FEJBEN DOL EL, akkor is tovabb kell csinalni, ha a 20.felulesnel mar nagyon faj, mert meg van 30 ami var Rad.
2013. nov. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2013. nov. 6. 12:35
 4/4 nagyéletküzdő válasza:
Nekem sikerült. Nyolc hónap -29kg. Kilencvenrõl 61.1 voltam ma reggel ;) 168cm. Mi a titok? Szénhidrátokat a norbi boltból vettem. Liszt kenyér peksüti tészta édesség heti két ezret költöttem el kb. Tejtermékek közül a lightot választottam. Sok zöldség es hús. Heti ötször hatvan perc torna. Az eredmény elmondhatatlan es az érzés is! Újra végigcsinálnam.
2013. nov. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!