Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van valakinek valami szupi...

Van valakinek valami szupi motiváló életmódváltásos háttérképe laptopra?

Figyelt kérdés
életmódváltás alatt természetesen fogyókúrázást, sportolást értem. Szeretnék valami jó motiváló képet, amit ahányszor bekapcsolom a laptopot, láthatok! :)

2013. nov. 6. 22:15
 1/9 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Én azt csinálnám, ha idegelni akarnám magam, oké, motiválni, hogy elővenném a képemet, amin a legrandábbnak látom magamat, és azt, amelyiken a legjobban tetszek (nekem könnyű, mert már régóta élek) Ha neked csak kövér képed lenne, akkor ajánlom a photoshopot, szépen lefaragod magad és egymás mellé teszed a kettőt.

Vagy keresel egy szép nőt, szép férfit, amilyen neked tetszik, és azt lesed.


Vagy egy zöldséges csendéletet, fotót, amitől egyből mindenféle friss dolgokat akarsz enni.


Ilyesmire gondoltál?

2013. nov. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akár, vagy valami motiváló-idézetes kép, lehet angolul is, vagy ilyesmi.. De magamat nem szívesen nézegetném az az igazság, látom magamat elégszer a tükörben is! :)
2013. nov. 6. 22:31
 3/9 anonim válasza:

[link]

[link]

A Tumblr tele van ilyenekkel. :)

2013. nov. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
8%

Ha belegondolok..

[link]


Nézd csak, gyümölcslét iszik.

2013. nov. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A gyümölcslé nem fogyókúrás ital. Tömény cukor az egész. Semmi motiváló nincsen benne.


Egyébként nekem is előtte-utána képem van, csak nálam az 'előtte' képen vagyok szép vékony, ami most ismét a célom lenne. Én ezzel motiválom magam. De ha ilyenem nem lenne, akkor keresnék bármilyen képet neten amihez hasonlítani szeretnék alkatilag és azt raknám ki.

2013. nov. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát utolsó, bármennyire igazad van, azért most sikerült egy napra demotiválnod.


Még jó, hogy a tört windows egyébként is 2 perc után leszedni a hátteret, most már vissza se fogom rakni.. gyümölcslét iszik.. a ribkó.


De a mustár a hűtőben biztos cukormentes.

2013. nov. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én úgy motiválom néha magam, hogy egymás mellé teszek képet egy jó alakú nőről, és egy zsíros, löttyedt fenekűről. Be szokott válni, azonnal bűntudatom lesz az ülés miatt, és megyek mozogni :D


De a south parknak is van egy jó része, amikor egy kövér pacák a cigizés ellen kampányol, miközben folyamatosan hamburgert zabál meg egyéb gusztustalan dolgokat. Ha azt megnézem, még a salátámtól is elmegy a kedvem :D

2013. nov. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, a tumblr-es képek tetszettek! :)
2013. nov. 7. 15:48
 9/9 anonim ***** válasza:
keress rá erre "fitblr", rengeteg motivációs, sportos, diétás oldalt fogsz találni tele képekkel. Akkor már csak válogatni kell :)
2013. nov. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!