Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma eléggé odavágtam a diétának...

Ma eléggé odavágtam a diétának. Mekkora súlygyarapodásra számítsak?

Figyelt kérdés

3680 kalóriát vittem be (Tudom, ez rengeteg)

"Ma sajnos 1407.03 kalóriával többet vittél be, mint amit elégettél.


Ez ma nagyon nem sikerült, magasan túllépted a mai keretet. Figyelj oda, hogy máskor ilyesmi ne történjen meg, mert nehéz lesz korrigálni.


Ebben az ütemben heti 1.28, havi 5.48, fél év alatt pedig 33.44 kg hízást lehet elérni."

Na most akkor kb mennyi súlygyarapodást érhetek el? (Tegyük fel nem mozgom le, és úgy)



2013. nov. 9. 01:02
 1/5 anonim ***** válasza:
180 gramm. (Ennyi ha elosztod az 1.28-at 7-el, az 5.48-at 30-al.)
2013. nov. 9. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha tovább folytatod a normális táplálkozást, akkor semmit.
2013. nov. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semennyire. Zsír lassan épül, a szöveget pedig egy robottól másoltad ki.. a politikusok is tudnak hülyeségeket mondani, akkor szerinted egy robot.. ?
2013. nov. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Lehet, hogy még fogysz is...

A heti ütemet lehet elfelejteni, azért mert egy számológép azt mondja, még nem egyenletes ütemben fogyunk vagy hízunk.

Legalábbis velem még életemben nem történt ilyen.

2013. nov. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én kevésre vagy semmire nem számítanék. De attól is függ, hogy előtte fogytam-e, a stabil súlyomat jobban szereti tartani a testem. S egy ilyen nap után többnyire egy könnyed napom van, mert áthúzódik a jóllakottság a következőre. Bár nem mindig.

Úgyhogy kismillió faktor van, nem lehet megmondani, mi fog történni.

2013. nov. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!