Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elegem van hogy kövér vagyok,...

Elegem van hogy kövér vagyok, hogyan lehetek már vékony? Mit egyek, mit sportoljak? 4 hónapom van rá.

Figyelt kérdés

most 60-65 között vagyok, kövérnek érzem magam, és 52 akarok lenni. 4 hónapom van rá, hogy formába hozzam magam. ez mivel menne mit egyek mit ne?

valaki segitsen megy a zöld kéz! :)


2013. nov. 12. 21:05
 1/2 anonim ***** válasza:
66%

Mit szólnál a kalóriaszámláláshoz? Gyakorlatilag mindent ehetsz csak mértéket kell tartanod. Nekem ez vált be a legjobban, 4 hónap alatt olyan 15 kilótól szabadulhatsz meg vele. Ha meg a kalóriaszámlálást életmód váltáshoz kapcsolod, akkor még eredményesebb lesz a dolog. Gondolok itt arra, hogy fogyassz sok fehérjét, halat, húsokat és kevesebb szénhidrátot. Hagyd el a fehér kenyeret, ha tudod.


Itt egy oldal, ami még nagyobb segítséget nyújt a számolásban: www.kaloriabazis.hu


Remélem segítettem.

2013. nov. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is a kalóriabázist használom nagyon jónak tartom. Így sikerül fogynom, és nem kell lemondani semmiről csak a mennyiségre kell figyelni.
2013. nov. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!