Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma buli lesz itthon. Hogy ne...

Ma buli lesz itthon. Hogy ne rontsam el a diétám?

Figyelt kérdés
Most van az a pont ahol eldöntöm h eszem v nem eszem az finom sûtikből. Hogy kaparjam magam össze? Nálam az egyél egy falatot, nem válik be
2013. nov. 17. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:
44%

Miért lesznek lisztes sütik? Miért nem lisztmentesek?


Egyél, senkit nem érdekel. Neked sem ezen múlik a diétád. Ha kívánod..


Amúgy meg inkább igyál. Bár részegen lehet kívánósabb leszel. Kivéve ha már nem tudsz mozogni, amúgy én tudatosság párti vagyok: süss valami 'paleós' ehető süteményt, azt egyed.

2013. nov. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha otthon lesz a buli, akkor nyugodtan csinálhatsz diétás sütit is. Estig simán elkészül és max te csak abból eszel. Ennyi. Nem kell ezt túlreagálni.

De valóban, egy napon nem múlik semmi. Ha pedig ennyire nem tudod megállni, hogy ne egyél bele, akkor nem is értem miért fogyózol. Pont az ilyen hozzáállás szokta tönkretenni a legszebb fogyásokat, mert ilyenkor szoktak mindent szépen visszahízni.

2013. nov. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Már megint leszavazták Tápit, pedig teljesen jókat írt.

Igazából nem is értem, miért kérdés az ilyesmi, az olajos magok sokkal finomabbak, mint a liszt. Olyanok is esznek olajos magvas édességeket, akik sosem hallottak a paleóról, pl. én, miután találkoztam a nyersvegán konyhával. Nyami nemsütik. Bár a hardcore fokozatban olajos mag sincs, csak gyümölcs, aszalva és frissen, egymáson.

De ha valaki zabbal csinál almás sütit, extra édesítés nélkül (kis zab, SOK alma, mehet bele körte, pici banán, mazsola, miegymás), az még mindig sokkal jobb, mint valami gluténes-vajas-cukros süti. Pedig finom tud lenni nagyon.


Az ital pedig valóban hat egyeseknél, én keveset iszom, de az irreálisan laktat és akkor nem eszem. Úgyhogy az alkohol kalóriadeficitet okoz nálam, bár a durván zsíros étel is... Érdekes dolgok ezek. Persze ha a kérdező kiskorú, akkor nem szóltunk. Csak a sütik témájában.

2013. nov. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pofára szavazzák le, bár én meg pofára szavazom fel, mert szerintem jóóóval hasznosabb és intelligensebb válaszokat ad, mint a 34%-ból látszik. Mondjuk, szerintem nem érdekli, de így én lehetek a névtelen igazságosztó. Viszlát.
2013. nov. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!