Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Futopadnak van ertelme?

Futopadnak van ertelme?

Figyelt kérdés
Rendeszeres futopad hasznalataval kinek, mennyit es mennyi ido alatt sikerult fogynia? En szeretenek most egyet venni, de erdekelne a hatasa is/ Van eddig egy profi masszirozogepem meg egy szobabiciklim de az utobbitol csak izmosodik a labam/
2013. nov. 18. 10:41
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

Vettél egyszer egy profi masszírozógépet.


Vettél egyszer egy szobabicajt.


Még mennyi dolgot akarsz venni, mire ráeszmélsz hogy a fogyás táplálkozás kérdése? Esetleg linkelhetek egy edzőgépeket forgalmazó szaküzlet kínálatából egy választékot, igazából lehet ám millió forint nagyságrendben is költeni, konkrétan egy konditermet is összeállíthatsz magadnak, de akkor fogsz fogyni ha ennek megfelelően eszel. Ahhoz meg gép nélküli, ingyen és felszerelés nélkül is elvégezhető gyakorlatok is teljesen jók. Meg persze komoly fejlődéshez, erőnöveléshez is, tehát nagyon nem a gépeken és felszerelésen van a hangsúly.

2013. nov. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
En kb. egy eve heti 4-5-szor futok futopadon, kb. napi egy orat. Rengeteget fogytam, persze melle dietazok is, anelkul nem megy a fogyas. Persze en nem otthon futok, hanem edzoteremben, szerintem az anyagilag jobb megoldas (legalabb felmillios az a futopad) es nem foglalja a helyet otthon. Ja es kint is lehet futni, meg kevesbe megterhelo anyagilag :)
2013. nov. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem van. Sajna nekem csak szobabiciklim van (próbáld lassú fokozaton, több ideig, úgy nem izmosít), de ha lenne futópadom, még evés közben is azon lennék, de komolyan:D
2013. nov. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Ezt vajon mennyi idő lesz kiverni a nők fejéből..

Jézusom, mission impossible level 9000 ?

2013. nov. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
utcán nem lehet futni? utcán nem lehet bicajozni? egy futópad árából veszek 8 biciklit
2013. nov. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
en csak velemenyt kerdeztem/ nem ertem mit vagytok ugy megakadva az aran/ en meg tudom engedni magamnak, nem is egyet, de nem ez a lenyeg. hanem amit kerdeztem, az ertelmet, hogy segitene e, es h megeri e?
2013. nov. 19. 10:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha van rá kereted, vedd meg, ártani biztos nem árt, szerintem eléggé hasznos is :)
2013. nov. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
elmagyarazom h miert kerdeztem az ertelmet/ rengeteget dolgozom, heti 7 napot, nagyon ritka a kimenom/ kaja osszevissza, dietara idom nincs, marmint fozni, orulok ha eszem valamit, meg ha szart is. ettol meg hizok.
2013. nov. 19. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!