Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok centikben?

Miért nem fogyok centikben?

Figyelt kérdés

Másfél hónapja diétázok kb. 57-ről indultam, 53-4 vagyok most, de ez a szám is hetek óta alig akar változni. Viszont centikben semmit sem fogyok, hiába sportolok. Miért?

(A méreteim: legnagyobb mellbőség 87 cm, legvékonyabb derék 72-4 (attól függ, mikor mérem), köldökömnél 79, csípő 90. ) De már nagyon zavar. :(

Mozgok egyébként.


2013. nov. 19. 21:17
 1/4 anonim válasza:
57 ről indultam ès 53 vagyok mâr kgról beszèlünk.mègis mennyi a cél?miez a fogyokura mânia?kèt gyerekes anyuka létemre nem foglalkoztat ennyire a kèrdés
2013. nov. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kg, igen. Azért ezek a számok csalókák, mivel 155 centi vagyok. 45-öt szeretném nagyon elérni, ott meg meglátom, ha még mindig nem vagyok elégedett, akkor megcélzom hogy az alá. Ez nem őrültség... A legkevesebb, ami voltam, 49 volt, és akkor is nagy volt a hasam és a combjaim, ezért érdekesek nekem a számok.

Kihagytam, a combom ahol a legvastagabb, ott 56 cm.

2013. nov. 19. 23:02
 3/4 anonim ***** válasza:

A centik sem jelentenek semmit, mert lehet, hogy karcsú valaki, de a löttyedt, zsíros, aztán elkezd normálisan enni és edzeni, és az izmoktól még többet is mér centikben...

Testzsírszázalékot nézz, meg figyeld magad a tükörben, figyeld, hogyan áll rajtad a ruha, szebb-e a bőröd, jobb-e a közérzeted. Ez fontosabb kérdés néhány centinél.

2013. nov. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


A tükörben nem látok semmit. Csináltam képeket, ezzel jó lenne nyomon követni, hogy mi történik. Szemből még látok változásfélét a hasamon, de oldalról nem, még mindig mintha terhes lennék.:( Pedig érzem alatt az izmokat, sőt ha nyújtózkodom, kockákat is vélek felfedezni egy-egy edzés után.

A bőröm viszont szépen kitisztult, energikusabb vagyok és jobban érzem magam. Ha az a sok-sok kis párna lemenne, én lennék a legboldogabb ember a Földön.:D

2013. nov. 19. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!