Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha 1 hétig barnarizst eszem...

Ha 1 hétig barnarizst eszem ebédre, es semmi fehérjét akkor is fogyok?

Figyelt kérdés
Ez az ebed itthon, nem tudok mást enni. Egy nagy lábos gombás padlizsános rizottó. Vacsira nem ezt eszem. Akkor fogyhatok?
2013. nov. 10. 17:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

A rizs az éhezők étele. Az éhezők nem a fogyáson gondolkodnak.. hanem próbálnak túlélni minél tovább.


A rizzsel nem csak fogyhatsz, de még hízhatsz is.

2013. nov. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Minimális fehérje azért kellene szerintem. Pl. házitej.
2013. nov. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

miért is nem ennél fehérjét?


és mi van, ha 3/4 rész padlizsán meg gomba és 1/4 rizsa?

2013. nov. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
ja és mi az, hogy egy hétig ezt ennéd, csak ezt? az nem jó, hogy mozognál mellé
2013. nov. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem fel lehetne dobni egy kis hússal, és akkor jó, ha nem zabálod magad degeszre belőle.
2013. nov. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Csk ebédre enném. Anya nem csinál most hust. És sajnos a nagyrésze rizs, egy kicsi a gomba, padlizsan
2013. nov. 10. 17:56
 7/14 anonim ***** válasza:

3-as és négyes vagyok:


Gondolom fiatal vagy és a szüleiddel élsz. Megértelek. Az enyémek is így főztek. Rakott krumpli 99 % krumpli, 1% tojás, aztán itt kifulladt a fantázia..

Végül is nem annyira rossz a rizsa.

Máj van benne, a rizottóban szokott nem? Na, az jó lenne. Hát ebédre egyed akkor, de ne sok rizst, vacsira salátát. Tudsz venni ilyen kis zacskósat. Vagy párolt zöldséget sonkával, kis sajttal. És sokat igyál, vizet.

De azért a fogyókúra alapja a fehérje és kevés szénhidrát, ezt tudd.

2013. nov. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Sajna sok ember él így. De furi, hogy netre telik, közben zöldséges rizst esztek.


Magyarország azért is speciális hely, mert nem egyszerűen éheznek az emberek.. Hanem eszik az olcsó kajákat, kenyeret, olcsó tejet (az tényleg elég lájtos fehérjeforrás, ez igaz) de tv-re, cigire, alkoholra, internetre közben van pénz. Húsra és zöldségre nincs.


Ez sokszor pusztán az értékrendek harca igazán.

2013. nov. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#8: A net olcsó és kell. A cigi, alkohol már más tészta, aki cigizik, az ne mondja, hogy nem jut rendes ételre...

De itt nem volt szó arról, hogy miért van rizs. Van, aki szereti és majd' mindennap azt eszi, ilyen-olyan okokból.

2013. nov. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Például én. De én se nem fogyok, se nem merül fel az, hogy egy héten át azt enném.
2013. nov. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!