Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le minél...

Hogyan fogyjak le minél hamarabb? Aki lefogyott: Hogy csinálta végig? Mit csinált olyankor, amikor jöttek a kísértések?

Figyelt kérdés
Kéne valami hatékony megoldás, de egyedül nem megy. Gyenge szar vagyok. :( Ha valaki tud,segítsen pls.!

2013. nov. 21. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Általános hatékony megoldás valószínűleg nincs. Milyen kísértésről van szó? Mert nem mindegy.

(Én hedonista vagyok, engedni szoktam nekik :) Kivéve, ha épp elszánt vagyok vagy egészségtudatosságom miatt az adott dolog nem kísértés, mert olyat nem eszem. Hacsak nem NAGYON finom és kivételes, ugye. De azok is leépülőben vannak, mert a testem egy picit kevésbé érzi jól magát, ha nagyon kilengek s kevés kipróbálandó tiltólistás ínyencség van, aminél ne tudnék jobban készíteni a saját kereteimen belül. Így azért könnyű.)


Van, amikor kismennyiségben engedni a jó, máskor többet kell enni alapból, vagy más ételeket... Úgyhogy a milyen kísértés mellé nem árt, ha leírod, miket, hogyan, mennyit szoktál enni, hátha lát valaki benne valami potenciális vagy teljesen konkrét hibát.

2013. nov. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én képeket szoktam csinálni magamról kb 3 kilós fogyásonként. Ha néha napján rámtör a kísértés akkor csak azokat a képeket nézegetem. Jó pörgetni a 10 kilós különbségeket. A franc se akar kövér lenni (megint).
2013. nov. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Eléggé nasis vagyok sajnos. Kóla,csoki,chips, bár a chipset az utóbbi időben hanyagolom, kóla 3 nap alatt fogy el, mármint a 2 L-es, csoki mindennapra kell. Hisztis tudok lenni, ha nem eszek egy kis nasit, és sírógörcs jön rám a sok tiltás miatt. :( Tudom ,ez az én gyengeségem, de olyan,mintha kínoznának. Nem vagyok zabás, de tény és való, hogy ezektől híztam el...meg a rossz időben való kajálástól, kevés mozgástól. :( Viszont kéne valami módszer, hogy ne szenvedjek a megvonástól. tudom, hogy a testemnek nem jó a sok méreg, mert látható jelekkel tiltakozik...de marha nehéz. :( Egyszer sikerült 30 kg-t lefogynom, anno szingliként, de amióta kapcsolatokban vagyok 15 kg-nál feladom és mindig visszajön. :(
2013. nov. 21. 20:42
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha feladod és visszajön, akkor Neked életmódváltás kellene, hiszen annak nincs vége a lefogyással. Akár apró lépésenként. Nem kell sosem eljutnod a drasztikus, "édességet sohasem" szintig, de az nem normális, ha függsz az ilyesmitől, mikor arra a testednek tulajdonképpen nincs is szüksége. Én nem akarom leszoktatni magam a csokiról, de arra azért vigyázok, hogy ne mindennap essek neki, mert az szerintem abnormális. S ha eszem, akkor is elég egy kevés. Úgyhogy meghízni nem tudok tőle, bár én eleve nehezen hízom.

Bizonyos étrend mellett viszont szinte automatikusan vágyom csokira, de van olyan, ami lenullázza az ilyesmit. Gondolom, mindenkinek megvannak a testi-lelki okok, amik miatt nemcsak hedonizmusból csokizik, hanem szinte vagy konkrétan KELL neki. Lehet megszokás is.

2013. nov. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!