Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » -10, -15 kg, hogyan lehetséges...

-10, -15 kg, hogyan lehetséges? Nektek mi valt be es mennyit fogytatok? Minel tobben irjatok lecci

Figyelt kérdés

. En is szeretnem,ha nekem is irnatok par jo tanacsot,biztatast:)

17eves leszek ebben a honapban,160cm,63-64kg... Minimum10,max 15kgt szeretnek leadni. Sportosztalyos vagyok, a csontozatom alapbol eros,2evet fociztam,8evet kosaraztam,6evet lovagoltam,most pedig heti 2x teniszezek.izom boven van rajtam.nem ugy nezek ki,mint a nagyon elhizott emberek,de azert latszik rajtam. Ki ne akarna jol kinezni?!...

Sokaig vagyok suliba, koran kelek, es ebbe a mai rohano vilagban nem sok mindenre van ido,mert mire hazaerek, nagyon faradt vagyok. Szeretek futni,ha futok, akkor minimum7km-t,max10et.addig nem hagyom abba.a baj ott van, hogy mint mar mondtam faradt vagyok, es a lustasagom gyoz.. Nincs kedvem a nap vegen futni. Szerinted hogyan tudnek leadni10,15kgt ? Nagyon koszi elore is!


2013. szept. 10. 18:12
 1/2 anonim ***** válasza:
hallottam már több ismerősömtől, nekik a fatblock bevált... én 3 hete szedem és mozgással -5 kg eddig...
2013. szept. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
semmileyen gyógyszer nem kell. persze, hogy majd izomból fogyjon. és a zsír marad. és majd lógni fog a bőre, és papíron kevesebb a súlya,de mégis rosszabbul néz ki.:) kedves kérdező szívesen segítek neked.:) személyiedő vagyok. ha szeretnél segítséget írj privit.:)
2013. szept. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!