Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Emberi biológiához/egészséges...

Emberi biológiához/egészséges táplálkozáshoz/hatékony fogyókúrához értő emberek! Ti hogy bírjátok ezt?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__90-napos-dieta__49..


Csak engem kap el az idegbaj, ha ilyen tömény állatságokat látok leírva...?


2013. nov. 22. 13:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%

Nem olvastam el (de el tudom képzelni milyen színvonalas lehet a diszkurzus)


Azt nem értem, miért zavar minket, hogy mások ilyen ezotérikus f@.zsságokról beszélnek? Ő bajuk, lehet figyelmeztetni őket hogy amit csinálnak az a világunk ismert összefüggései alapján hülyeség, de értelmetlen ettől idegbajt kapni.


Engem is zavart sokáig, hogy kegyetlenül hülyék. De hát ez van.. nem az én dolgom/bajom.

2013. nov. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Elég gyenge idegzetű lehetsz, és unalmas életű, ha ilyesmitől idegbajt kapsz. Most hol zavar az téged, hogy mások mit csinálnak? Ha mindig idegbajt kapnék, amikor ezen az oldalon valami állatságot látok, emberi roncs lennék vagy halott. Ha ennyire nem bírod, semmi keresnivalód ezen az oldalon.
2013. nov. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Van ezer más okom rá, hogy idegbajt kapjak, nem foglalkozom ilyen hülyeségekkel. Nem fogok olyasmin idegbajt kapni, amihez semmi közöm, pláne nem egy netes oldalon. Hol érdekel engem? És téged? Most komolyan... Mégcsak nem is vitatkoztak veled vagy ilyesmi, egymás közt megbeszélik a saját dolgunkat. Foglalkozz te is a saját dolgaiddal, keresd olyan emberek társaságát, akikkel egyformán gondolkodtok.
2013. nov. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Sajnos mindig ilyen voltam, sokkol az emberi h.ülyeség, nagyon nehezen tudom kiiktatni. Nem tudom megérteni, hogy miért rombolják magukat, és miért támadnak neki annak, akik megpróbálják közölni, hogy nem jó, amit csinálnak.

Most nem vitatkoztam velük, máskor viszont volt rá példa.

2013. nov. 22. 13:49
 5/13 anonim ***** válasza:
Akkor meg gondolj arra, hogy más szerint az a hülyeség, amit te gondolsz, tudsz vagy hiszel.
2013. nov. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Hát kib*szottul leszarom! El tudom képzelni amúgy, hogy neked is valami baromság a "tuti fogyókúrás módszered", mindig azok b*sszák fel magukat az ilyenen, akik szintén valami baromságban hisznek.

Turbózd fel egy kicsit az életed, ne a gép előtt görnyedj csak és akkor lesz majd egyéb okod az idegbajra, nem ilyen szarságokkal fogsz foglalkozni!

2013. nov. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én beleolvastam. Tényleg elég durva dolgokat írnak és nem csak azért mert 90 naposról van szó.

Mindenesetre idegbajt nem kaptam, viszont nem is akarom többet látni ezt a kérdést.

2013. nov. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Én nem fogyókúrázom és nem is tettem azt soha, mert nincs rá szükségem. Szimplán vannak némi biológiai és táplálkozástudományi ismereteim, amik elégnek bizonyulnak ahhoz, hogy lássam, hogy rémesen f.@szság, amit művelnek.

Szóval igencsak mellé, pont úgy, mint a negörnyedjekagépelőttturbózzamfelazéletem tanács. De lehet még próbálkozni!

2013. nov. 22. 14:03
 9/13 anonim ***** válasza:
Engem is zavart sokáig, de már nem szólok hozzá. nem meggyőzhetőek semmiféle ész érvvel.. Van, aki egészen odáig megy el, hogy azt mondja, akik ezt tanítják ebből élnek azok is hazudnak.. Akkor egyen, amit szeretne..:)
2013. nov. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Csatlakozom, átérzem!
2013. nov. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!