Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így jó lesz? Adnátok tanácsot...

Így jó lesz? Adnátok tanácsot mit csináljak és mit ne?

Figyelt kérdés

Tegnap kezdtem egy sajátos "diétát" (ha annak lehet nevezni)

tegnapi kajám: reggel 1 kis pohár feketekávé üresen. (nem tudom, szabad e ? )

2 kifli, 1 fél adag spenót 1 tükör tojással.

3 l folyadék --> 1l viz, 2 l cukros facsart citromos tea.

15 perc futás, 100 mély gugolás (rubint réka féle..)

6 után nem eszek.

ma pedig reggel kávé, suliban folyékony joghurt 1 kiflivel, 1óra körül 1 activia 1 kiflivel. fél4körül NEGYED adag ( 3 falat) rakotthús.

( a joghurtok gyümisek voltak.HOLNAPTOL NATUR ) folyadék: 3 l, abből kb 1 l viz, 1 l cukros facsart citromos tea, és 1 l facsart citromos tea cukrozatlanul ( INNENTŐL KEZDVE UGY ISZOM )

és 120 ilyet csináltam: hanyatt fekvés, függöleges lábak és terpeszbe kinyújtom, ameddig csak tudom..(nagyon remegett a lábam ugyhogy jól csináltam :D )

a futást ( azaz kocogást) növelem fokozatosan 40 percig.

Mmm.. paramétereim:

154 cm

popom alatti comb vastagságom ( legvastagabb pont ) : 55,5 cm

súlyom: 48 kg.

A COMBOMMAL NEM VAGYOK MEGELÉGEDVE. NAGYON NEM. 45 cm-t szeretnék..

Mennyi idö után látszik a változás? egyáltalán fog látszodni?


2009. nov. 19. 19:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Az igen 48kg vagy? Huh a guggolás megfog látszani ..,de így vékony vagy szerintem:)
2009. nov. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

igen, nem mondanám magam kövérnek, csak az a baj hogy a lábam aránytalanul vastag..

tudom, nem lehet csak lábból fogyni, de azért nem restelné semelyik testrészem ha kéne fogyni.:)

2009. nov. 19. 20:26
 3/10 anonim ***** válasza:
Bolond vagy te, tönkreteszed magad ezzel az éhezéssel, ki fogsz ájulni a padból. Nem a combod vastagsága számít, az alkati. A combod fontos vagy az életed?
2009. nov. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

de nem éhezek :) sokszor keveset.. cukrot , kenyeret kivontam a forgalomból, ennyi az egész.. mindenhol ezt irják a fogyokurás kérdésekhez, most akkor ez se jó?

Sose tudják eldönteni az emberek hogy mi jó meg mi nem :(

Nem csak Rád értem.. nagyvonalakban mindenkire..

"ne egyél gyümölcsöt mert abban is van cukor, egyél gyümölcsöt mert sok benne a vitamin és a tápérték." és ehhez hasonlók.. nah..

2009. nov. 20. 19:39
 5/10 anonim ***** válasza:

Annyi cukrot, amennyi a gyümölcsökben van, nyugodtan ehetsz, a gyümölcsöknek alacsony a kalóriaértékük. Te márpedig éhezel, sok itt ebben a zöld mezőben a szöveg, kaja vegyítve a nullkalóriás itallal meg sporttal, most lecsupaszítva ideírom a kajádat:1. nap: 2 kifli, fél adag spenót, 1 tojás

2. nap: 2 joghurt, 2 kifli, kb 5 dkg húsétel. Mi ez, ha nem éhezés? Miközben a súlyod teljesen ideális?

Legyengülsz, ájulás kerülget, nem tudsz a tanulásra koncentrálni, ingerlékeny leszel, sápadt, a legyengülés és vitaminhiány miatt beteg (nátha, influenza), az ilyen lányoknak szokott elmaradni a menstruációjuk is. A szüleid tudják, hogy nem eszel? Semmi szükséged fogyókúrára, kifejezetten káros!

2.

2009. nov. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Mmm.. akkor ..legyen életmód váltás.

cukros italok és a cukor mindenformája kilöve. Kenyér és péksütemények ugyancsak .. napi 3 l viz, sok gyümölcs(amugyis sokat szoktam) ezek mellett torna ( comb szálkásitásra. mit ajánlasz 2.? Jó az amit csináltam? ) meg futás. napi 40-60 percig elfogok menni,de csak fokozatosan (most tartok 20 percnél) ezt hetente 3-4szer.

Minden étkezés elött 1 pohár víz.

Fog ebből látszani valami? Mennyi idö alatt?

Ha elérném a kívánt CENTIMÉTERT törekednék arra hogy akkor se hagyjam abba, de ott már esetleg ha ugy adodik akkor 1 süti vagy valami, de csak alkalomadtán... arra is +30 gugolás :D

Jah, és még a kérdésem: Mit vigyek suliba kajálni? (negyed8-2ig vagyok bennt)

Köszönöm elöre is!

2009. nov. 21. 08:10
 7/10 anonim ***** válasza:
A szálkásításhoz nem értek, de gyümölcsöt, zöldséget minden mennyiségben, sovány sajtot, joghurtot, gyümölcsös túrókrémet, de inkább otthon készítve, mert a boltiban cukor van, sovány felvágottat, amihez egy kevés teljes őrlésű kenyeret azért ehetsz, keménytojást, néha müzliszeletet, bár abban van energia, de ritkán azért lehet. A romlandókat edd meg hamarabb, 3 óránál tovább ne legyenek hűtés nélkül. (felvágott, joghurt, túró)
2009. nov. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2009. nov. 21. 10:05
 9/10 anonim ***** válasza:

én is hasonló helyzetben voltam, mint te.

Vékony voltam felül, de a felső combom (legvastagabb pont) 58 cm volt. Nekem is ide rakódott az összes zsír.

Fél éve tornázok és figyelek az étkezésre, 6 kg-ot fogytam, és a combjaim 8-8 cm-t karcsúsodtak. Átalakult a zsír izommá! Ehhez fél év kellett. Neked is ajánlom rubint réka gyakorlatait, nekem tényleg segített.

2010. ápr. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:):)
2010. ápr. 8. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!