Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 12 éves vagyok és úgy érzem...

12 éves vagyok és úgy érzem kicsit elszaladt a határ és ez meg is látszik! Szeretnék megszabadulni pá kilótól!?

Figyelt kérdés

12 éves vagy 155 cm és 63 kg...Aki annyi idős mint én 47 max.50 kg...Nem azt mondom hogy azt a 10kg-t le akarom adni de egy 55-57 kg közé csökkenteni...Étrendem:

reggel fél 8 körül kapucinó

fél 10 körül: 1 szendvics vagy egy korpás kifli joghurttal

1 és 2 óra között:ebéd itthon amit anyu főz

4-5 között:tejet szoktam inni vagy valamit picit de laktatót

ezután már nagyon rikta ha eszem...

És napközben beiktatom délelöttre az almát vagy körtét...Esetlegesen ebédre a húsok mellé zöldséget szoktam enni:borsó,sárgarépa főzve vagy savanyúságnak cékla,káposzta...

És mozogni is csak itthon szoktam talán 20 percet egy kis torna meg a heti 3 tesi:(:/


2009. nov. 19. 19:33
1 2
 1/15 anonim válasza:

Mért iszol ennyi évesen ,,kapucinó"-t?


Am itt mi a kérdés?:D Mert ezzel csak közölted az étrended és hogy fogyni szeretnél:)

2009. nov. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

A Kapucsino gyerek kapucsino vagyis koffein mentes..:D

És a kédés végülis hogy hogyan tudnék fogyni vagy valami módszer nem akarok gyorsan de látsszon is...

2009. nov. 19. 19:59
 3/15 anonim ***** válasza:
Én csak reggel eszek gyümit és ebédet és szerintem elég eredményes ,de keveset eszek, én 12 évesen..56 kg voltam de egy 5 nappal ezelőtt én is ugyanennyi,mint te:) HAjrá!:)
2009. nov. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
7 kg 5 nap alatt 12 évesen? De gáz, én 12 évesen 21 kg adtam le, és 2 nap sem kellet hozzá. XD XD XD
2009. nov. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Amit eszel, az jó, mozogj többet. Talán régebben több édességet ettél, azért mentek fel a kilók, mert ettől az étrendtől biztos nem.
2009. nov. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

De valami ötlet vagy valami itthoni mozgás?Igazából a szabadba nem tudok elmenni futni:(

2009. nov. 21. 12:51
 7/15 anonim válasza:
menj konditerembe:)
2009. nov. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
felülések, torna, tudod vannak ezek a torna DVD-ék de nézz utána aneten is, sok jó gyakorlatot találhatsz.
2009. nov. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én abszolút tapasztalat alapján a 90 napos diétát ajánlom. Én csak kb. 60 napig csináltam és csak az első 20 napban rendesen, utána egy kicsit lazábbra vettem a dolgokta. De napi kb. fél-1 óra (később 1,5) kocogással, fél óra sétával (kutyussal :D), plusz heti 3-4xi tornával sikerült leadnom 13 kg-t.


Egyébként én mozgásnak a futást, uszást (ez nagyon-nagyon hasznos!!! vagyis nekem bevált) ajánlok. És a Norbi DVD-k is nagyon sokat használtak nekem. A futással, úszással kiizzadtam magamból mindent, plusz felszedtem egy kis izmot is, a tornával meg ledolgoztam a zsírt és alakot is formál.


Még egy jó tanács: ha elkezded a 90 napos diétát, akkor egyeztess anyuddal, hogy mikor mit főzzön, mit vegyen Neked. Mert pl. nem szerencsés, ha gyümölcs-napon süt egy óriás csokitortát...elég nagy lenne a kísértés :D


Sok sikert!


u.i.: egyébként szerintem 12 évesen még ne akarj diétázni/fogyókúrázni, inkább mozogj többet és picivel egyél kevesebbet, meg ne túl zsíros dolgokat. A nasit meg felejtsd el, persze nem örökre, de ne egyél minden nap chipset...stb. , helyette inkább egyél egy almát, ha éhes vagy. ;)

2009. nov. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Hello.Aki 90 napos diétát csak véletlenül sem az csak egy kínzás!!!sz.tem.Én is fogyókuráztam meg tesom is és mi is soakt fogytunk de közben nem kínoztuk magunkat

Reggel amikor felkelsz akkor rá 1-2 orára egyél meg egy szendvicset.

3 ora körül egyél ebédet de ne sokat! Vacsorázni meg nem szabad és naponta igyál meg 2 liter(sárga kupakos ásványvizet)és akkor lassan le fog menni rolad a felesleg.

2009. nov. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!