Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 40kg-tól mennyi idő alatt...

40kg-tól mennyi idő alatt lehet megszabadulni hogy tartós maradjon az eredmény?

Figyelt kérdés
Ha életmódváltással egészségesen szeretnék fogyni, azaz mozgással és megfelelő táplálkozással én úgy néztem hogy ha havonta 4kg-ot leadnék akkor egy év alatt elérhetném a megfelelő alakot. Viszont valamelyik hozzászólásban olvastam itt hogy csak több év alatt lehetséges leadni ennyi kilót. Akkor most melyik az igaz?
2011. nov. 10. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt előre nem lehet pontosan megjósolni,mivel sok dologtól függ. Valószinüleg akármilyen megfelelő étrendet lősz be ,az első 10-15 kiló nagyrészt viz,és baromi hamar le fog szaladni,ez ellen nem sokat lehet tenni.Ezután viszont minél kevesebb lesz a felesleg rajtad,annál lasabban fog lemenni,nem kell kétségbeesni ha egy két-hátom hétig stagnál a súlyod,összességében az emberi test nem egy pontos műszer,vagy egy gép.Nem törvényszerű,sőt ,biztos,hogy nem lesz mindig egyenletes a fogyás. Szerintem 1-1,5 év alatt kényelmesen le lehet adni. Ne szomorkodj akkor se,ha csak másfél év alatt megy le,mert minél lasabban fogysz,annál jobb állapotban marad a bőröd.

Sok sikert és kitartást kivánok. Csak az elején nehéz,miután megszoktad az "új életed" már könnyebb,persze vannak hullámvölgyek,de kárpótolni fog az az önbizalom amit attól kapsz,hogy látod a tükörben a változást.

2011. nov. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
en is 40kg-tol akartam megszabadulni, es az elso honapba rogton le is ment 10kg, de az tenyleg csak viz volt, most mar nehezebben mennek le a kilok :( de nem szabad feladni!!!
2011. nov. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az 1 év reális.
2011. nov. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Még a 1,5 év is "belefér" csak ha már több időt igényelne (3-4 évet) akkor biztosra veszem hogy addigra alábbhagyna a lelkesedésem.
2011. nov. 10. 21:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok,3-4 évet biztos nem.Max másfél.

Ajánlom a bodybuilder.hu-t ,nagyon sok hasznos dolog van rajta,pl ch és fehérjeszükségletet lehet számolni.

neked nagyon fontos lenne,mert nagy a súlyfelesleged,és kontrollálnod kell a fogyásodat,vagy a bőröd rettentően lógni fog.

2011. nov. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!