Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Beválhat ez a tervem?

Beválhat ez a tervem?

Figyelt kérdés
Diéta mellett ( nem eszek kenyeret,kevesebb tészta,semmi cukor, kevesebb zsír, sok fehérje ) össze írtam magamnak egy eddzést hétfőtől szombatig, így néz ki : Egy hasizom erősítő: " 20 perc Attilával " című videó , szabályos hasizom növelő felülés egyre több+jobbra balra fordulatok vannak benne , alsó hasra alkalmazom a lábemelést, valamint egyre huzamosabb ideig, és gyorsabb tempójú kocogás. Ha ezt csinálom becsületesen minden nap, akkor 6 hónap múlva már elérem a célom körülbelül?
2013. nov. 25. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Ennek így semmi értelme.

Mi a célod egyáltalán?

Heti 3-4x kocogás elég, és heti 3-4 erősítés is jó lenne, és MINDENRE eddz!

2013. nov. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Még a célodat sem írtad le.
2013. nov. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Diéta meg mozgás mellett logikus, hogy nem az a célom, hogy még jobban elhízzak...
2013. nov. 25. 17:30
 4/7 anonim ***** válasza:

Az lehet, hogy logikus, hogy nem az elhízás a célod, de attól még nem tudjuk, hogy mi a célod... 1 kilót akarsz leadni vagy 38-at, s mennyiből... De mivel az étkezéseidet sem ismerjük, csak pár dolgot belőle (azok mind igen szimpatikusak, kivéve a zsírcsökkentést, az az én szememben semleges, amíg nem csökkented túlságosan le), s a tested működéséről sincsenek ismereteink, ezt így nem tudjuk megmondani.

Szerintem is egész testre eddz, miért is hagynád ki valamely fontosabb izomcsoportot, nem értem.

2013. nov. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha sokat sportolsz akkor többet is kell enned, mert azt nem fogja bírni a szervezeted. Egyébként bevállhat, csak az a lényeg legyen kitartásod, mert ha a felénél abbahagyod akkor nem értél el semmit.
2013. nov. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kitartásom az van, jól érzem magam egy jó alapos eddzés után, és mikor jönnek a meleg idők, szeretnék nyugodt szívvel pólóba lenni, és bátran tükörbe nézni. Ez lebeg a szemem előtt!
2013. nov. 25. 18:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Kizárólag diéta kérdése. Ha jól eszel, akkor bármilyen edzés mellett fogyni fogsz.
2013. nov. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!