Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek beválhat a banán...

Szerintetek beválhat a banán reggelire?

Figyelt kérdés
Igyekszem egészségesen étkezni, otthon sikerül is, a probléma inkább a munkahelyemen van. Mellettünk cska egy pékség van, eddig mindig onnan vettem perecet, pogácsát, kifliket, de érzem, hogy kicsit híztam ettől az utóbbi időben. Elkezdtem gyümölcsöt enni reggelire(almát, narancsot, kivit), de ezektől csak éhesebb lettem. Olvastam nemrég a banándiétáról, oké, abban nem hiszek, hogy ehetek mellette bármit és fogyok, de ha délután is egészségesen eszem, akkor jó egy banán reggelire?
2013. nov. 5. 08:44
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Egy banán kevés.

Gyümölcs sosem fogja a reggel ideális epe kiválasztást beindítani.


Viszont jobb mint valami lisztes kaják, péksütemények, müzlik.

2013. nov. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

ha tényleg fogyni akarsz ,akkor bizony bőven elég egy banán reggelire,

tovább megyek ,délre meg egy tányér leves,vacsira meg pl egy főtt tojás,

-de ha nem komoly a lefogyási szándék,akkor egyél kedvedre

2013. nov. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy banán roppant kevés. Nekem arra jó, hogy félóráig ne akarjak éhenhalni, s addig keressek valami ételt. Persze nem vagyunk egyformák.

Miért nem viszel ételt a munkahelyedre? Én mindig vittem, bár a meleg étkezést szeretem békésen itthon intézni, úgy jobb, de én úgyis esti típus vagyok.

Akár egy szendvicssütőben se nagy ügy összesütni valami ehetőt reggel, mostanság magkenyereket sütök benne.

Persze a Te étrended bizonyára jóval több ételcsoportot foglal magában, mint az enyém, van sok más lehetőség is (nekem is van, csak ez a legegyszerűbb).


A kettes hülyeséget ír, a komoly fogyózás nem 250 kalóriás tápanyaghiányos idióta koplalást jelent :)

2013. nov. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a rántotta sem rossz ötlet egy kis dobozban (számomra ez a tökéletes reggeli, sok nyers zöldséggel :)), én vittem már úgy, olajos maggal keverve, hogy kalória is legyen benne, a tojás és a zsír olyan minimális... Több tojás persze segített volna, de én csak a jóféle házit eszem meg és a tyúkok kapacitása véges. A boltit nem is ajánlom annyira, szerintem elég ízetlen s elég logikus, hogy értékesebb is a házi. De a kiflinél az is jobb.
2013. nov. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Semmiképp se éhez, attól csak hízni fogsz (vagy éhen halni).

Egy kis banános-zabkásás reggeli egészséges és finom is, akár vízzel is főzheted, tehát tej sem kell bele. Pici fahéjjal isteni.

Csak egy banántól nagyon hamar korogni fog a gyomrod.

Vagy csinálj zabtejes-banános turmixot, az is isteni.

De valami lassan felszívódó szénhidrátot mindenképp egyél reggel, mert ch nélkül össze fogsz esni előbb vagy utóbb. Inkább reggel lakj így jól, estére meg mehet a fehérje/zöldség.

2013. nov. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

És ne hallgass az őrültekre, egy tányér leves ebédre meg egy főtt tojás vacsorára akkor elég, ha meg akarsz halni, de akkor meg gyorsabb, ha egyáltalán nem eszel-iszol...

Ha éhezteted a szervezeted, akkor raktározni fog, és az izmaidhoz fog először nyúlni, vagyis kövérebbnek fogsz tűnni, mintha ettél és mozogtál volna normálisan.

2013. nov. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Ma ettem reggelire egy banánt, később egy almát, ebédre 150 gramm csirkemellet salátával, vacsira egy rántottát. Nem mondom, hogy nem voltam éhes reggel, de ki lehetett bírni:)

2013. nov. 5. 18:13
 8/9 anonim ***** válasza:
#7: Szép fegyelmezett napod volt, értelmes ételekkel, gratulálok! :) Azért ne mindennap egyél ilyen keveset...
2013. nov. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az tényleg szép, hogy fegyelmezett de.. mi értelme hogy éhes volt közben? Ez így értelmes?
2013. nov. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!