Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon hülyén...

Szerintetek nagyon hülyén ettem ma? Mindentől függetlenül mégis sok vagy kevés?

Figyelt kérdés

Reggeli: 1 szelet abonett, 1 tojásfehérjéből rántotta zsír nélkül + tea (egy tk mézzel)

Tízórai: 1 alma

Ebéd:1 tányér húsleves, csak lé, mert hús nem volt benne és a tésztát meg nem ettem ki belőle.

Délután :

1 alma, 5 mandarin, 1 fél pomelo, egy negyed zacskó cékla (1 tasak 500 g), 1 pulykamell sonkába belekentem egy kis májkrémet meg még megettem mellé még egy pulykamell sonkát. A céklát és ezt a pulykamelles izét most ettem, úgyhogy a céklától az ecet miatt, hogy ég a gyomrom, de mindegy. :d Szerintetek?


2013. nov. 25. 20:22
 1/5 nagyéletküzdő válasza:
A napifeherjefogyasztas ajánlott bevitele 60g ha atlagos testalkatu nő vagy. Nos egy tojeasfeherje és ketpulykamellsonka kis majkremmel semmi. Ma nem vittel be annyi kaloriat ami a letfentartashoz kell
2013. nov. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
164 cm, 53-54 kiló, vagyok 17 éves
2013. nov. 25. 20:45
 3/5 A kérdező kommentje:
De egy rakás gyümölcsöt zabáltam :o
2013. nov. 25. 20:46
 4/5 anonim ***** válasza:

Reggelire értelmesebb lett volna legalább két EGÉSZ tojásból rántottát enned, kicsi olajon előtte megforgatva zöldségeket - abonett nélkül, az szart sem ér.

Ebéd: gyakorlatilag nem ettél semmit.

Vacsora: semmi hasznos tápanyag szintén, fehérjét szinte nem is vittél be, a gyümölcs az oké, kis nasinak, de nem rendes evés helyett.

A pulykamell sonka ki tudja, mennyi húst látott, a májkrém még annyit sem, ipari szart ettél, semmi mást.

2013. nov. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A gyümölcsben csak cukor van, semmi egyéb tápanyag :D
2013. dec. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!