Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nők! Titeket mi motivál...

Nők! Titeket mi motivál mozgásra, fogyókúrára?

Figyelt kérdés
2013. nov. 26. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy osztálytalálkozó miatt kezdtem fogyózni, de azóta rájöttem, hogy tök jó érzés, hogy jól nézek ki és edzés után is boldog vagyok. Néha nézegetem a képeimet a fogyás előttről. Nem tudom, hogyan tudtam úgy meghízni, de boldoggá tesz, hogy már túl vagyok rajta.

Az emberek is máshogyan viszonyulnak hozzám. Sajnos vagy sem, de sokkal kedvesebbek.

2013. nov. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mikor fogyóztam, akkor szerettem volna leadni a már egy jóideje felszedett felesleget. Sose éreztem magam jól emiatt, és nem is álltak jól a ruhák se.

Kőkemény elhatározás kellett, hogy leadjam a kilókat.


Most edzek, mert szeretnék izmos lenni. Alapjában véve nincs bajom, szeretem megdolgoztatni magam, de azért vannak olyan napok, amikor nincs kedvem, viszont mégis csinálom.

Mert tudom, hogy mindegy milyen út vezet a célig, úgy se fog számítani, mikor majd elérem. Ki fog fizetődni.:)


És én is megtapasztaltam, az emberek velem is kedvesebbek, mióta jobban figyelek magamra.

2013. nov. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Orvosi előírás :)

Viccet félretéve nekem inzulinrezisztenciám van, ami 1/3 részben mozgással, 1/3 részben diétával, 1/3 részben gyógyszerrel kezelhető.

Szóval szinte minden nap mozgok kb. 30 percet, hétvégén 1 órát.

2013. nov. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A mozgásra semmi. Ha van kedvem mozogni mozgok, ha nem, akkor csak az általános napi teendők. Utálok sportolni, régebben mégis több, mint fél évig kínoztam magam napi több óra tornával, kardio-val, meg mindenféle edzésprogrammal csinosodás céljából, mégsem lettem karcsúbb, vagy lett kevesebb hájam, hiába lettek nagyobb izmaim. Nekem csak a szigorú diéta vált be.

Ha fogyni akarok, akkor az motivál, hogy beleférjek a kihízott ruháimba.

2013. nov. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az idők folyamán egyre jobban érdekel az egészségem (még ha nincs is bajom, azért mindig lehet jobban lenni s nem árt készülni a mozgékony, sportos, egészséges öregkoromra :D), s tavasszal életmódot váltottam. Ennek kapcsán találkoztam ezzel az oldallal s lettem függő, amitől most próbálok megszabadulni... Viszont ráébredtem pár dologra ;) S valahogy jött a gondolat, hogy hátha fogyni is tudnék, kezdem unni a hasam látványát, s ha már szép nem vagyok, legyek csinos és izmosabb, erősebb :)

Úgyhogy icipicit odafigyelek, az étrendem egész OK az életmódváltásom miatt, de az stagnálásra alkalmas inkább, én pedig fogyni akarok.

A mozgás összetettebb, mert bizonyos formája (séta, túra) alapvető igényem, mindig sokat mászkáltam. Az edzések pedig az izmocskáim megőrzése, sőt növelése miatt vannak, de persze szórakoztatónak kell lenniük, különben dehogy csinálom őket. Van pár súlyzóm, annyira poénosak, sosem voltak tárcsás súlyzóim korábban :) Formás, látványos bicepszeket akarok, semmi extrémet ám, csak ilyen kis szolidakat, alig nagyobbakat, mint a pároméi, amik kicsik :D Meg persze ehhez illő egyéb izmokat is, csak a bicepsz a motiváció, mert a karomon sosem volt sok háj és azok jobban látszanak, rájuk edzeni poénos és még vannak is nekem olyanok. A hasizmom roppant gyönge és kegyetlen sok háj van rajta, az nem motivál kicsit sem.


Plusz makacs típus vagyok és szeretem befejezni, amit a fejembe vettem és félig már megcsináltam. Az első fele nem volt nehéz, csak sokáig tartott, de a második, utolsó tizenpár kiló már nem annyira triviális, ha az ember szigorúan 2000 kalória fölött és gyakori csokizással képzeli el. Másról pedig nem lehet szó, legföljebb 1-2 nap erejéig, inkább megyek téli teljesítménytúrára a hegyekben fagyban, az legalább szórakoztató.

2013. nov. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

lustaságom és unalmamba való evésemnek köszönhetően felszedtem 10 kilót...65-66 kiló vagyok most...55kilósan tökéletesen éreztem magam a börömbe (167 cm)

aztán ott a rengeteg csúcsszuper ruha a szekrényemben, amik már vagy nem jönnek rám vagy marha hülyén néz ki bennük a hurkáim...uh életmódváltás, hogy mihamarabb beleférjek újra ezekbe a ruhákba...pedig eskü azt hittem sose hízok meg, annyira szuper alakom volt a semmitől...nem csináltam semmit mégis szó szerint kockás hasam volt...uh most hajrá! :)

2013. nov. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!