Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek normális anyám,...

Szerintetek normális anyám, hogy azzal bíztat a fogyókúrára, hogy úgyis megkapom a cukorbetegséget, ha nem fogyok le?

Figyelt kérdés
2013. aug. 1. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
igen.
2013. aug. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Rendben, lehet, hogy a ti szemetekben valahol igen.

Csakhogy, nem vagyok annyira dagadt, 80 kiló vagyok és 176 cm magas, tudom, hogy nem ideális, meg hogy lemászhatna rólam vagy 15 kiló, de az én anyám, aki napi fél doboz cigit szív és semmilyen tekintetben nem mutat példát az egészséges táplálkozás terén, szerintetek igazságos, hogy ilyesmit ró fel nekem, hogy "akkora vagyok, mint egy szekrény", és így próbál rávenni a fogyásra?


És a családunkan eddig senkinél sem fordult elő cukorbetegség.

2013. aug. 1. 13:57
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig jobb, mint amit barátnőmmel csinál az anyja. Fogyni szeretne, mert van rajta egy +20kg, de az anyja nem engedi neki. Veszi a csokikat, chipseket és ha nem tömi tele magát ordít vele, hogy miért nem eszik. Meg ő vékonynak mondja, de nem az. Szóval inkább örülj!
2013. aug. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én anyám is dohányzik, kb. 40 kiló súlyfelesleg van rajta, hordja haza az egészségtelen ételeket..de ez mind csak ürügy, ha te fogyni akarsz akkor megtalálod a módját.
2013. aug. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Gondolom a barátnőd anyja pisztolyt fog a barátnőd fejéhez, hogy márpedig megeszed a csokit ha akarod ha nem... na ne vicceskedjünk már... hát erre mondják azt, hogy jó kifogás sose rossz...


Ha anyád ezt így mondja, akkor azt kell sajnos mondjam, hogy nem egy minta anya...a túlsúly kockázati tényezőt jelent, ez igaz, de nem jelenti azt, hogy ki is fog alakulni, akinél pedig genetikai hajlam van rá, annál 50kg-san is megeshet a dolog...

2013. aug. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!