Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem tudok fogyni és...

Miért nem tudok fogyni és ált. A 2. nap már feladom és eszek össszevissza és feladom? Pedig nagyon fogynom kéne min.10-12kilot. Segitség?

Figyelt kérdés

nyilván nem érzem jol magam a bőrömbe, de mindig elhatározom na jo most fogyokura oké egy napig megy de 2.nap már feladtam és csak tömöm a majmot sirhatnékom van:S

egyszer lefogytam szépen azota vissza hiztam 10 kilot most 63 lehetek és 163 centi,kérlekszépen segitsetek!!!

elvagyok keseredve :(


2013. nov. 27. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs az az ember, aki 2 nap alatt lead 10 kilót. Különben sem koplalni kell, hanem normálisan étkezni és mozogni. Lassabb lesz az eredmény, viszont tartósabb.
2013. nov. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első válaszoló,a kérdező nem úgy értette hogy 2 nap alatt fogyott le 10 kilót!

Kérdező: Velem ugyanez van... Én fogytam másfél éve 23 kilót,azóta visszajött 7 kiló. 168 centimhez 59 kg-ra mentem le,most meg 66 vagyok.

Régebben valahogy könnyebb volt fogyni. Most ha nekikezdek,akkor a nagy elhatározásom tart 1-2 napig,utána pedig rávetem magamat az ételre. Mindent összeeszek,és ugyanott vagyok,mint előtte. Lehet hogy úgy érezzük,büszkék vagyunk az addigi kitartásunkra,azért gyengülünk el? :)

Én ezt a súlyt tartottam úgy 1 évig,utána jöttek fel a kilók,nem nagyon aggódtam,majd leadom azt is,meg még párat. De nem nagyon megy. Mindig elkezdem és mindig el is rontom.

Ezekről a dolgokról írok néha,itt a blogom: [link]

2013. nov. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2 naptól akkor sem kell csodát várni és főleg nem feladni.

Nekem volt kitartásom és türelmem. Meg is lett az eredménye. 80 kg-ról 51-re fogytam.

2013. nov. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Először is nem "csodadiétákkal" kellene próbálkozni, hanem életmód váltással. Főként a koplalás és az egyes ételcsoportokat kizáró diéták járnak azzal, hogy az éhség miatt nem bírja az ember és jól bezabál.


Másodszor is vedd rá magad a mozgásra. De ne csak úgy, hogy "lemegyek heti 3-szor kocogni", hanem hogy jó sok pénzt elköltesz konditerem bérletre (vegyél több havit) és edzőruhákra. Ha sok pénzt kiadsz érte, de nem használod, akkor az nagyon fog fájni, ha viszont használod, akkor látni fogod, hogy érdemes volt befektetni. Készíts edzéstervet, tűzz ki magad elé egy célt, és mondd el mindenkinek. Ha tudják mások is, hogy mire készülsz, milyen célod van, miért jársz sokat edzeni, akkor kevésbé fogod abbahagyni, mert akkor majd néznek a többiek, hogy milyen gyenge vagy, hogy még erre sem vagy képes. Nem csak a saját szemedben leszel vesztes, de máséban is. Ez majd motivál :)


Bár a sport fontos, az étkezés még inkább. Ezért soha ne csinálj időszakos diétát! Ha le is megy pár kiló, a "normális" életmódodra visszatérve vissza fognak jönni a kilók. Ha életmódot váltasz, akkor annak nem lesz vége, a kilók nem fognak visszajönni.


Elemezd, mi rossz az étkezésedben úgy általában. Túl nagyok az adagok? Túl sokat nassolsz? Túl sok alkoholt iszol? Túl sok fehér kenyeret, tésztát és gyorsan felszívódó szénhidrátot eszel? Túl sok cukros üdítőt iszol? Túl sok gyorskaját eszel? Tudni fogod magadról, ha belegondolsz. Az első lépés legyen, hogy azon változtatsz. Aztán ha a lényegi problémákat megoldottad és hozzászoktál, akkor tovább léphetsz szigorúbb étkezési módok felé, ha akarsz. De addig ne.


Én kb. 15 éven keresztül próbáltam "csodadiétázni", néha leadtam 7-10 kilót, de mindig visszajött valahogy, még ha szépen lassan is. Mióta életmódot váltottam 18 kilót fogytam, és olyan kicsi ruhákat hordok, mint eddig soha. Fantasztikus érzés. Sajnos mikor fiatalabb voltam nem hittem el, hogy csak ez lehet a tartós fogyás titka, és megpróbálkoztam minden hülyeséggel. Volt, hogy nem bírtam, csak két napig, úgyhogy tudom, mire gondolsz.

2013. nov. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!