Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Leírnátok a fogyókúrában...

Leírnátok a fogyókúrában szerzett sikerélményeket? Azt is hogy mivel is értétek el.

Figyelt kérdés

Fogyókúráznom kellene,kipróbáltam már a level diétát,90napos diétát, a level diéta nem vált be.a 90napos nagyon jó, de nem mondhatnám egy "magamnak való" diétának. Úgy gondoltam hogy kihagyom az étrendemből a kenyeret,és kevesebbet eszek,és mozgok mellette.Így vajon elérhető valamiféle súlyveszteség?

Örülnék ha leírnátok hogy nektek mivel sikerült elérni az álomsúlyotokat.:)


2009. nov. 21. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Idén januárban még 102 kg voltam, júliusig sikerült 90 kg-ra lefogynom, amit azóta tartok is. Jövő nyárig további 8 kg-t szeretnél lefogyni, és elérem az ideális súlyomat (33/F/185cm). Vegetáriánus vagyok, a fogyókúra alatt nem ettem semmi cukrot, édességet, tésztafélét (kenyeret) és zsíros ételt (sajtot). Főleg salátákat, főzelékféléket és gyümölcsöket ettem. Arra ügyeltem, hogy napi 1500 kalóriánál ne legyen magasabb a bevitelem, és napi legalább 2 liter szénsav- és kalóriamentes folyadékot (pl. teát) fogyasszak. Heti 0,5 kg-t fogytam, egyenletesen, és azóta sem jött vissza egy deka sem ;)


Remélem, Te is megtalálod majd az ideális módszert, és sikerrel jársz a fogyásban!

2009. nov. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm és gratulálok az eredményedhez!:)
2009. nov. 21. 19:28
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly fogyókúráztam a 90 napossal és be vált. 99-ről fogytam le 83-ra. Igaz azóta vissza jött 3kg. Próbáltam újra ,de sajnos nem ment le semmi.Elsőre még nem is tartottam be mindent, de azóta is próbálkozom legalább 80 alá menni.Nagyon sokat tornáztam. Neked kitartást kívánok!
2009. nov. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm és viszont kívánom,szép eredményt értél el:)

Esetleg kiváncsi lennék az Atkins diétára,ha valaki tudna mesélni róla,tegye meg bátran:)várom a válaszokat.

2009. nov. 21. 19:47
 5/8 anonim ***** válasza:

szia!

Én pcos vagyok, emiatt magas a cukor és inzulinszintem. Ezért csinálom a cukorbetegeknek való diétát. A GI (glükémiás index) alapján igyekszem összeválogatni az ételeimet, persze, néha becsúszik egy kis "bűnözés" is.

Eddig kb. három hónap alatt 8 kg-ot fogytam, a párom egyszerűen csak kevesebbet evett, elhagytuk a fehér kenyeret, zsíros dolgokat, üdítőt, cukrot, édességet, ő már közel -10 kg-nál jár. :)

2009. nov. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia.Én Reduktil irattam fel, 1hónap alatt 66-ról 56-ra fogytam és végre boldog anyuka vagyok.

Persze eddig is az voltam, csak a külsőm bántott, mert csak 158 cm vagyok és ahhoz a 66 sok volt, habár 79-el mentem szülni:)

2009. nov. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

20:12 válaszolónak gratulálok az eredményhez:) és köszönöm hogy leírtad

az utolsónak is gratulálok,ámbár a reductil szedéséről sok negatív dolgot hallottam,persze jókat is. de inkább maradok a diétánál mint a gyógyszer általi fogyásnál:) további sok sikert mindenkinek!

2009. nov. 21. 21:49
 8/8 anonim ***** válasza:

19.43-asnak. Valamit nem jól csinálhattál :) Olyan nincs, hogy a 90 nap alatt egy deka sem ment le rólad!

Én most belevágtam a 90 naposba, nagyon jó tapasztalatok vannak a családban.

De, hogy a kérdésedre válaszoljak...tavaly kalóriaszámlálással fogytam 8 hét alatt 12 kilót.Mindent ehettem csak arra figyeltem, hogy napi 1000 Kcal-nál többet ne vigyek be. Persze hamar rájöttem arra, hogy inkább megeszem egy nagy tál salátát párolt hússal, mint

3 szem sültkrumplit egy csiknyi rántott hússal XD.De a lelkemnek jót tett, hogy mindenből ehettem amit megkivántam, nem volt tiltva semmi.Közben megszületett a pici fiam és most, hogy már nagyobbacska ujból fogyni szeretnék :)

2009. nov. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!