Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen 2 hetes diétát próbálta...

Milyen 2 hetes diétát próbáltatok, milyen eredménnyel?

Figyelt kérdés
Köszönöm!
2009. nov. 21. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
olyat,higy csak délben ettem a rendes ebédet amit a család is eszik és futottam 3km-ert mindennap és -3,5 kg ,de ez függ attól,hogy kinek mennyit kell leadnia
2009. nov. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az eredmeny az jo volt de ugyis visszajonnek a kilok!es mindegy hany napig csinalod ugyis visszajonnek a kilok, feleanyyi ido alatt mint amennyi idoalatt leadod!Ezert azt ajanlom neked hogy keszits egy olyan dietat amit egesz eletedbe fogsz alkalmazni!nemis kell ugy felfogd hogy fogyokura, csak egyszeruen egeszseges taplalkozashoz folyamodj!Szensavas udito, chips, edesseg,tulzsiros etelek eltiltasa!zoldsegek gyumolcsok kulonfele husok fogyasztasa, de mertekkel, soha nem kell tele edd magad!inkabb csipegess egesz nap!es a legfontosabb a mozgas...lehet ez akar seta, szaladas korcsolya, uszas, tenisz, barmi...ha lehet fogyassz teakat sima vizet ha erzed hogy kell valami edes megehetsz egy kocka keserucsokit:)en kaloria szamlalos etrendet csinalok magamnak!Eskuvo, keresztelo alkalmaval mindent megkostolok de mindenbol csak egy evokanalnyit:Da tobbit a paromnak adom:))
2009. nov. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2 hetes diéta? tessék??? Mit kérdeztél??

Szerinted le tudsz fogyni tartósan 2 hét alatt?

Amint abba hagyod a diétát azonnal vissza hízod, sőőt még az is lehet, hogy jóval többet mint amit leadtál.

2009. nov. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

a 3. ember jó nagy hülyeséget írt :)

De hát ezért szeretem ezeket az oldalakat...

Mind1. Én tapasztalatból mondom,h -7kgot lehet leadni Az Atkinsel :)

2009. nov. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!