Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha Béres Alexandra 1-es...

Ha Béres Alexandra 1-es szakaszban fogyasztható muffinját elkészítem, abból hány darabot ehetek meg? Készítette már valaki? Finom?

Figyelt kérdés
2013. dec. 2. 10:49
 1/9 anonim ***** válasza:
40%

Megkönnyítenéd annyiban a válaszunkat, hogy konkrétabban leírod mit szeretnél enni?


Hogy muffin formája van, az nem oszt/szoroz sokat, hogy Béres Alexandra 1-es muffinja, az alapján persze rákereshetnénk.. és egy rövidebb/hosszabb nyomozás után vélhetően összehozhatnánk Neked egy tájékoztató értékű választ. Viszont Te akarsz muffint enni, Te tudod hogy mit raknál bele.


Ha liszttel készül, magas keményítő tartalma van, vagy cukrozott akkor nem jó, ha alacsony keményítő tartalmú alapanyagokkal készül, és cukor helyett mondjuk természetes édesítőkkel (például mint ahogyan a paleósok csinálnak sütiket) úgy egészen beleférhet. Természetesen egy őrölt mandulából készült édeskés, mondjuk csokoládés sütemény (csak egy ötlet muffinhon) valószínűleg mindenki számára finom, habár a kérdés elvileg szubjektív.

2013. dec. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én feleslegesnek tartom elkészíteni. Ha megnézed a mintaétrendet kiderül, hogy csak 1 db-ot célszerű belőle megenni, így a többi 11 pocsékba megy.

Másik, egyáltalán nincs muffin íze, hisz zabkorpából és gyümölcsből áll túlnyomó részt. Inkább egyél helyette egy gyümölcsös zabkását vagy oatmealt.

2013. dec. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Fogyasztó muffin, ez qrva jó! :D
2013. dec. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó: fogyasztható, nem fogyasztó. A 2 között ég és föld.
2013. dec. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igaz! Én kérek elnézést, pedig olyan jót nevettem!
2013. dec. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hát...! Ezen én is! Meg is született a legújabb kívánságom: egy olyan muffin, aminek kevesebb a kalória és szénhidrát tartalma, mint amennyibe kerül elégetni!


Egy darabért nem sütöm meg, mert a többiek biztosan nem díjaznák. Köszönöm, hogy felvilágosítottatok.



:)Fogyasztó muffin:)hihihihihihi

2013. dec. 4. 12:54
 7/9 anonim ***** válasza:
Csináld mandula lisztből és kókusz zsírból, és teljesül a vágyad.
2013. dec. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
??? recept?
2013. dec. 4. 13:57
 9/9 anonim ***** válasza:
Mittudomén. Mindegy mi a recept, csak nyilván ne legyen benne cukor és liszt helyett mondjuk mandula legyen az alapja. És legyen benne valami ami finom. Mondjuk házi csokoládé.
2013. dec. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!