Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék ésszel fogyni. Az...

Szeretnék ésszel fogyni. Az alábbiak közül mit ehetek?

Figyelt kérdés

Zöldségek:Bab, borsó, répa, paradicsom, paprika, karfiol, brokkoli, krumpli, kukorica, spenót

Húsok: Csikemáj, csirkemell, csirkesonka és pulykasonka

Tejtermékek: light mozzarella, light medve sajt, 1,5%-os tej, natúr joghurt, kefir

Köretek: rozskenyér, teljes kiőrlésű kenyér, rizs, barna rizs, 50g durumtészta/evés

Gyümölcsök: banán, narancs, alma, gránátalma, grapefruit

Tojás, zabpehely, spar natur wollkorn müzli


2013. nov. 23. 21:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

MINDENT!!!!


Csak megfelelö mennyiségben.


Számold ki, hogy mennyi kalóriára van szükséged, és aszerint egyél, hogy beleférj. Javaslom a kalóriabázis.hu oldalt, ott számolni is tudsz, meg a fórumban segítséget is kapsz, ha valami gondod van.

2013. nov. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
51%

Egyél mindent, kivéve ami lisztből van.


LISZT! Ez a kulcsszó!


Elhagytam mindent ami lisztes, és 3 hét alatt 5 kiló lement éhezés nélkül.

2013. nov. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Mindegyiket, bár a müzli felesleges kalória, a light sajt meg egy rakás szemét. A sajtban tej, só és sajtkultúra van. Nézd meg a light sajtod összetételét, aztán fontold meg. (Nagyjából ez igaz egyébként a csirke- és pulykasonkára is. Egyik állatnak sincs sonkája a kettő közül..., ne tudd meg, miből készítik.)

A lisztet csak akkor hagyd el, ha véglegesen le akarsz mondani róla (én nem tenném), mert ha csak időlegesen vonod meg, hiába fogysz le, ha megint eszed, visszajön.

Ja, banánt óvatosan.

Ennél egyébként sokkal több dolgot is ehetnél.

2013. nov. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
9%

Babot, kukoricát, tejterméket, köretek közé soroltakat és müzlit fölösleges és káros lenne, észérvek alapján nem eszel.


De fogyásnak nem az ész a kritériuma, sokféleképpen lehet. Csak ha jó eredményt szeretnél, egészséggel és sokáig megtartva, akkor tartasz olyan szigort, ami alapján nem eszed azokat amiket írtam.


De lehetsz megalkuvó, és eheted ezeket is, fogyni lehet ezekkel is. Amíg el nem jönnek az ilyen anyagokkal együtt járó betegségek, aztán már necces lesz a fogyás vagy az egészséges alak.

2013. nov. 24. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Amit hagyj el, az a műzli, szerintem.

Krumpli, tészta, rizs, kenyér moderált mennyiségben, és a banán is.

A többi okés.

2013. nov. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Ugyan mi baja lehet a babtòl ,kukoricátòl?


Kukoricábòl kèszűlt kenyerek,lisztek sokkal egészségesebb mint bármi más.

Sőt.

2013. nov. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
12%

És mi van a magas keményítő tartalommal? (bab, kukorica) ?

Elvégre fogyókúra kategória..


Mi van a lektin tartalommal? (bab) Szaponin tartalommal? (bab)?

Proteáz inhibitorokkal (kukorica?)

Egyéb antinutritív anyagokkal (bab) ?


Nem azt írom, hogy soha ne egyen egy falatot sem, hanem hogy értelmetlen megenni ezeket. Írhattam volna a cukrot is, ugyan így értelmetlen DE legalább az csak szénhidrát, de nem károsítja a bélfalat stb. Ha valaki ésszel eszik, akkor nem eszik takarmánynövényeket, vagy nagyon csak kis mennyiségben, pl. pár szem bab a kajájában mert ennyi nem gáz, de kimondottan mint fő alapanyag, mind a bab mind a kukorica s.zar.


Én is eszem, gluténmentes választásként kukoricát, hát jó nagy ökörség. Csak relative olcsó.. De senkinek nem ajánlom, főleg nem fogyózóknak.

2013. nov. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Kedves utolsó!


Látszik mennyire nem értesz hozzá!


Rendelkezel internettel, kicsit olvass utána.

Rájössz mekkora ökörséget írtál .

2013. nov. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

De hát nem jövök rá, jót írtam.


Az elhízás jelenséget a nagy glikémiás telítettségű szénhidrátok túlfogyasztásából következő inzulinrezisztencia, vagy hiperinzulinizmus okozza (tehát hormonális zavar amit a nem megfelelő kaja okoz) és a bab, a kukorica ilyen besorolás alapján egyáltalán nem fogyókúrás ételek.


Ha további igényessége van az embernek, akkor meg foglalkozik a különböző ételek egyéb hatásaival is, ezekről is írtam, tehát mind a kukoricának mind a babnak vannak olyan összetevői, amik miatt nem nagyon kellene fogyasztani ezeket - és nem csak a keményítő tartalmukról van szó.


Most ezen mit tudok rosszul? Inkább te használd az internetet, és olvass ezekről többet, mert szerintem te nem értesz a témához.

2013. nov. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

A mindennapi életben kukorica lisztet ,kukorica Abonett-et és társait eszem /használom.


Hidd el nincs rossz hatással a fogyòkùrások számára se! :-)

2013. nov. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!