Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 10 kilót sürgősen hónapok...

10 kilót sürgősen hónapok alatt milyen módszerrel tudok leadni, elég ha nem diétázok de kevesebbet eszek és életmodot váltok? Ki iktatom a hizlalo ételeket?

Figyelt kérdés
Am szeretnék utána ha lefogytam tésztákat enni és finomsagokat:/ ...tehát most is elég nehéz megválni tőle
2013. dec. 9. 15:38
 1/3 anonim válasza:

Van egy rossz hírem. Ha lefogysz és visszatérsz a mostani étrendhez, pillanatok alatt visszahízod, lehet hogy még több is jön vissza. Ezért szokták mondani, hogy a fogyókúra nem jó, életmód változtatás kell, ez nem abból áll, hogy most 5 hónapra életmódot változtatok, hanem egész életre. És igazából, aki leakar fogyni, le is tud.

Én is lefogytam, és akartam is, így egyáltalán nem volt nehéz megválni a finomságoktól és a tésztáktól.

Persze, most is van, hogy eszek belőle, de nagyon nagyon keveset.

2013. dec. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is akartam már igy fogyni ah te,sikerült is,meg sikeresen vissza is jött. Most viszont helyesen táplálkozom és már fogytam 6 kg-ot,sokkal könnyebb volt,mint az az előző eset.
2013. dec. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó úton haladsz, hogy fogyás után majd a dupláját hízod vissza a tésztáiddal, "finomságaiddal". Bele se kezdj!
2013. dec. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!