Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha (vicc nélkül) napi 200...

Nessi001 kérdése:

Ha (vicc nélkül) napi 200 kcalt eszek és mellette 4 órát biciklizek mennyi idő alatt mutat a mérgleg 3 kilóval kevesebbet?

Figyelt kérdés
tudni kell hogy én nem fogyni szeretnék. hanem tegnap meg tegnapelőtt jó sokat ettem( mármint úgy sok hogy a koplaláshoz képest) és nagyon sok vizet megittam utána és az érdekelne hogy ez mennyi idő alatt megy ki belőlem. kb hány nap alatt?
2013. dec. 3. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen éhezéssel, ennyi sporttal kb csak el fogsz ájulni...
2013. dec. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tudom idióta módszer a koplalás stb stb. De én ezzel úgy hogy kb 20 kg túlsúllyal küszködtem kb heti 4-5kg ot fogytam. Igaz én kb 5-600kcalt eszek naponta és egész nap otthon döglök csak az iskolában sétálgatok szünetben annyi.
2013. dec. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26%

ú én ezt megcsináltam egyszer:D

0.nap: 50.1 kg

7.nap: 46.4 kg

21.nap: 42.0 kg


napi maximum 200 kcal, és én nem is sportoltam mellette, néha túráztunk, de ennyi.:D meg volt összesen 4 nap amikor nem ettem egyáltalán semmit. hozzáteszem mindennap elájultam, volt hogy kétszer is, és a végére úgy néztem ki mint egy halott. besárgult a bőröm, fénytelen volt a hajam(bár nem értem miért nem hullott o.o), a körmöm töredezett volt és sárga, fülig érő fekete karikák voltak a szemem alatt és teljesen beesett az arcom. azért poén volt.:D

2013. dec. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A dolog ott kezdődik, hogy napi 200 kalóriával nem fogsz tudni 4 órát biciklizni, szóval eleve halott ügy. .DDD
2013. dec. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
42%

4 óra bicaj alatt kiizzadsz 2 liter (kiló) vizet, elmész wc-re még leadsz 1 kilót.


Ennyi idő alatt mutat kevesebbet a mérleg.

2013. dec. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amúgy ezt anno is megcsináltam, tiniként, de így visszagondolva barom voltam:D


Első nap 3 alma, joghurt

7 napra lement 3kg

20 napra 8 kg-val voltam könnyebb.


Én el nem ájultam, csak egyszer vége felé, csak az volt a gáz, hogy amikor akartam felszállni a buszra, ott sötétedett el a kép, és alá estem a busz alá, mert ráadásul már csukta volna be, én meg rohantam utána, és hát na, futottam is, még jobban ki volt téve a szívem, de már akkor éreztem hogy vmi nem stimmel, hisz úgy szúrt hogy az nem igaz.


Nekem hullott a hajam, meg se mertem fésülni, mert csak végig simítottam és a pulóveremen ott maradtak a haj szálak csomókban. Nekem a körmöm úgy töredezett, hogy muszáj volt nagyon levágnom, mert ha hosszabb lett volna és beakad valamibe feljön a körömlemez.

Nekem inkább az volt a legnagyobb problémám, hogy nagyon égett a gyomrom, szúrt a szívem, nagyon magas volt a vérnyomás(180) vagy nagyon alacsony (60, vagy 90) és ilyenkor nem tudtam felállni, mert ilyen tiszta fekete volt előttem minden és ilyen kis sárga csillagokat láttam, meg ha valamire ránéztem akkor is ez volt, meg homályosan láttam, így csomó 1est is beszereztem mert azt nem láttam hogy mi a dogába a kérdés:D Ja meg nem is bírtam tanulni, egész nap csak aludtam volna.

Én nekem a bőröm vagy szürke vagy sárga volt, és tiszta fonnyadt meg száraz, pedig sokat ittam, de egy darab utána már azt se kellett.

Meg egyszer volt hogy összecsuklottam, mert hirtelen felálltam és valahogy nem bírtam lépni, nem tudom miért, túl nagy teher volt és amikor mentünk volna haza a suliból a lépcsőn elestem, tök ciki volt, igaz senki se röhögött hanem segítettek, de én azt mondtam hogy megbotlottam, égett a fejem:D

ja meg állandóan fáztam vagy belülről égtem.

Akkor jó ötletnek tűnt, de ma már nem ajánlom, ja és ráadásul utána olyan falásrohamok jöttek rám, hogy hát az nem igaz, és visszaszedtem a súlyom, kb 3 hét alatt és tök csúnya, nyúlott lett a bőröm.

Inkább egészségesen egyél, meg tornázz azzal többre mész.

Üdv!

2013. dec. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!